Nedovedeme si představit event bez dokonalé nabídky gastronomických zážitků, které ochromí nejen váš zrak, ale především chuťové pohárky. Dbáme na to, aby portfolio cateringových služeb bylo maximální kvality, jedinečné chuti a zanechalo ve vás milou vzpomínku.

NEVÁHEJTE! 

Že catering není pouze kuchyně, ale umění, které by mělo oslovit vaše chuťové buňky a vizuálně oslnit do puntíku charakterizuje společnost, která se spolupodílí na akcích zážitkového vlaku a Eventu KDS. Majitel společnosti sám říká že: „rád odhodí sako a pomůže svému týmu celou akci připravit a hosty obsloužit“. Týmová spolupráce, maximální vstřícnost a především spokojenost našich klientů jsou důvodem naší vzájemné spolupráce.

ZÁŽITKY SERVÍROVANÉ S LÁSKOU

 Nejen českou kuchyni vám naservírujeme v našem podání. Nahlédněte pod pokličku, společnosti Kladenská dopravní a strojní s.r.o. Nabízíme cestujícím i klientům pestrý výběr jídel. Pochutnají si na vybraných kulinářských specialitách, které jsou pořizovány především z čerstvých lokálních surovin.

SPOKOJÍME SE S TÍM NEJLEPŠÍM

 Ctíme motto, že každá uspořádaná akce má být originální a osobní přístup je pro nás prioritou.

 NEJEN NA CESTU…

 Naši klienti uspokojí své chuťové buňky lákavými wrapy, delikatesními sendviči, bagetami i burgry. Jaké druhy zvolíte, je jen na vás.