CATERING

Nedovedeme si představit event bez dokonalé nabídky gastronomických zážitků, které ochromí nejen váš zrak, ale především chuťové pohárky. Dbáme na to, aby portfolio cateringových služeb bylo maximální kvality, jedinečné chuti a zanechalo ve vás milou vzpomínku.

NEVÁHEJTE! 

Že catering není pouze kuchyně, ale umění, které by mělo oslovit vaše chuťové buňky a vizuálně oslnit do puntíku charakterizuje společnost, která se spolupodílí na akcích zážitkového vlaku a Eventu KDS. Majitel společnosti sám říká že: „rád odhodí sako a pomůže svému týmu celou akci připravit a hosty obsloužit“. Týmová spolupráce, maximální vstřícnost a především spokojenost našich klientů jsou důvodem naší vzájemné spolupráce.

ZÁŽITKY SERVÍROVANÉ S LÁSKOU

 Nejen českou kuchyni vám naservírujeme v našem podání. Nahlédněte pod pokličku, společnosti Kladenská dopravní a strojní s.r.o. Nabízíme cestujícím i klientům pestrý výběr jídel. Pochutnají si na vybraných kulinářských specialitách, které jsou pořizovány především z čerstvých lokálních surovin.

SPOKOJÍME SE S TÍM NEJLEPŠÍM

 Ctíme motto, že každá uspořádaná akce má být originální a osobní přístup je pro nás prioritou.

 NEJEN NA CESTU…

 Naši klienti uspokojí své chuťové buňky lákavými wrapy, delikatesními sendviči, bagetami i burgry. Jaké druhy zvolíte, je jen na vás. 

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.