RETRO PÁRTY aneb okruh, na který nezapomenete!

RETRO PÁRTY ve vlaku...to tu ještě nebylo!

Přátelé, máme za to, že pořádných akcí není nikdy dost a že červen je ideálním měsícem, ve kterém můžeme směle "potrénovat" taneční kreace na nadcházející letní sezónu a zároveň připravit tělo na mega přívaly chlazených moků.

V rytmu diska 80tých let to rozjedeme tentokráte z Prahy Smíchov, přes Kladno, Lužnou u Rakovníka, Rakovník, Křivoklát, Nižbor, Beroun, Prahu až zpět k nám do Kladna.

Tato zcela unikátní Music párty bude vyžadovat Vaši součinnost. Kdo se k nám vydá stylově oblečen v duchu oblíbených osmdesátek, může vyhrát Voucher pro dvě osoby na naplánované akce KDS do konce roku a láhev sektu. Přivítáme Vás welcome drinkem, připravili jsme pro Vás raut a do rytmu Vás vtáhne oblíbená pražská DJka WhiteCat.

Neváhejte ani chviličku, protože tahle jízda bude naprostá bomba.

Těšíme se na Vás, roztančená KDSka :-)

/uploads/bar final 1.pdf

 

 

 


Napište nám

Kladenská dopravní a strojní s.r.o. jako správce zpracovává Vaše níže uvedené osobní údaje. Můžete se na nás obrátit na kontaktech uvedených na stránce Zásady zpracování osobních údajů.

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou Vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů.

Přepravní řád společnosti ke stažení.

Sídlo společnosti:

Kladenská dopravní a strojní s.r.o.
Wolkerova 2766
272 01 Kladno

IČ: 28170679
DIČ: CZ28170679

www.event-zazitkovyvlak.cz

Kontakty:

tel.: +420 312 285 333
mobil: +420 777 794 421
michaela@event-zazitkovyvlak.cz

Kladno (areál MTH-SOLVENT)
zobrazit na mapě