Český svaz žen Svinařov na cestách

V sobotu 1.6.2019 jsme vyrazili za zážitky do Kutné Hory. ČSŽ Svinařov je naprosto dokonalé seskupení žen, které rády tráví čas pospolu. V průběhu roku podnikají spousty setkání nejen u nich ve vesnici, ale daleko za hranicemi místa bydliště. Nás svou aktivitou a nadšením fascinovali.

V Kutné Hoře jsme díky skvělé průvodkyni poznali historii vztahující se především k původnímu opevnění a hradbám, které chránily město stříbra a jeho poklady. Chutný oběd jsme si dopřáli v restauraci U Havířů. A poslední zastávkou byla honosná katedrála. Chrám svaté Barbory je římskokatolický kostel, jenž vyjadřuje úctu měšťanů k Božímu Tělu, moc královského města. Současně dobové napětí mezi jí a Prahou, kdy Kutná hora soupeřila o post hlavního města a také osamostatnění od sedleckého Kláštera.

Možná bylo příliš vedro, ale byl to krásný výlet a my Vám za něj moc děkujeme, KDSNapište nám

Kladenská dopravní a strojní s.r.o. jako správce zpracovává Vaše níže uvedené osobní údaje. Můžete se na nás obrátit na kontaktech uvedených na stránce Zásady zpracování osobních údajů.

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou Vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů.

Přepravní řád společnosti ke stažení.

Sídlo společnosti:

Kladenská dopravní a strojní s.r.o.
Wolkerova 2766
272 01 Kladno

IČ: 28170679
DIČ: CZ28170679

www.kdskladno.cz

Kontakty:

tel.: +420 312 285 333
mobil: +420 777 794 421
zazitkovyvlak@kdskladno.cz

Kladno (areál MTH-SOLVENT)
zobrazit na mapě