WOMEN IN BUSINESS

V týdnu jsme byli účastníky konference Women in Business ,,BOD ZLOMU: o malých příčinách s velkými následky“ pod patronací Ocenění českých podnikatelek a Helas Ladies Clubu. Vystoupili přední čeští ekonomové, významní podnikatelé a především podnikatelky. Pozvané dámy se v diskusi zamýšlely na otázkou klíče úspěchu v oborech, kde se převážně prosazují muži. Či naopak v oborech, jako je fashion design, či provozování obchodů s módou a doplňky, kde dominují ženy a také není lehké prosadit se. Poznali jsme jejich životní cesty, motivaci a osudy.

Shrnuli bychom to do jednoho motta: Pokud má opravdu kdokoliv jakýkoliv cíl, je třeba pro jeho dosažení zdolávat překážky, vyrovnávat se s neúspěchy, s pokorou přijímat úspěchy, mít nadhled, nevzdávat se, bojovat, hledat nové podněty a cesty!

 



Napište nám

Kladenská dopravní a strojní s.r.o. jako správce zpracovává Vaše níže uvedené osobní údaje. Můžete se na nás obrátit na kontaktech uvedených na stránce Zásady zpracování osobních údajů.

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou Vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů.

Přepravní řád společnosti ke stažení.

Sídlo společnosti:

Kladenská dopravní a strojní s.r.o.
Wolkerova 2766
272 01 Kladno

IČ: 28170679
DIČ: CZ28170679

www.kdskladno.cz

Kontakty:

tel.: +420 312 285 333
mobil: +420 777 794 421
zazitkovyvlak@kdskladno.cz

Kladno (areál MTH-SOLVENT)
zobrazit na mapě