Šotouši na kolejích

7. července 2019 se uskutečnila pro anglické nadšence jedinečná jízda ve vlakové soupravě KDS. Speciální okruh se 140 "šotouši" byl naplánován z Prahy přes Prokopské údolí (mimochodem i sem Vás rádi dovezeme, příroda je zde nádherná), Mořinu, Pečky, Čáslav, Bečváry, Kouřim zpět do Prahy. Souprava byla tažena lokomotivou 749.162 společnosti IDS zvanou "Zamračená" či "Bardotka a velmi zajímavou zastávku měla na vlečce Lomy Mořina přímo pod násypkami. Tato vlečka je mimo jiné zajímavá i tím, že se zde točila scéna z oblíbeného seriálu Okresní Přebor. Vzpomínáte si na výstrahu, která na přejezdu fungovala v opačném módu a nákladní vůz, který vezl pouťovou atrakci?

Celá akce byla korunována premiérou nového vozu, v novém laku, který se hrdě a samozřejmě hlásil do plného nasazení soupravy.

Kdy se přidáte Vy???

Děkujeme Martinu Šarmanovi (Mořina a přejezd), Janu Fabiánovi a Tomáši Valentovi ("šotoušům") za zaslaná fota.Napište nám

Kladenská dopravní a strojní s.r.o. jako správce zpracovává Vaše níže uvedené osobní údaje. Můžete se na nás obrátit na kontaktech uvedených na stránce Zásady zpracování osobních údajů.

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou Vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů.

Přepravní řád společnosti ke stažení.

Sídlo společnosti:

Kladenská dopravní a strojní s.r.o.
Wolkerova 2766
272 01 Kladno

IČ: 28170679
DIČ: CZ28170679

www.kdskladno.cz

Kontakty:

tel.: +420 312 285 333
mobil: +420 777 794 421
zazitkovyvlak@kdskladno.cz

Kladno (areál MTH-SOLVENT)
zobrazit na mapě