ŽiWELL Express

ŽiWELL Express - FESTIVAL NA KOLEJÍCH aneb všechno je možné.

Albert Fikáček je snílek, který přetváří bláznivé sny v realitu, i když neumí psát a špatně čte, jak sám říká. Myšlenka byla zcela prostá a jasná. Festival plný hudby známých a neznámých interpretů, kteří budou hrát ve vlaku, v kupé a večer na louce. Písně domácí i zahraniční a nabídka, že kdokoliv může "přitáhnout" cokoliv, na co se dá hrát, ať se přidá. Představa projet se po staré trati, vyslechnout si zajímavé přednášky, popíjet při tom pivo, koncertovat, jamovat, konverzovat, bavit se, užívat si a kochat se z Prahy přes Sázavu, Žďárské vrchy, Jeseníky až do Piešťan.

Pořadatelé si dali práci s vlakovým průvodcem, tak pro zajímavost pár pravidel:                                                                                                                        1. Strojvůdci onikám. Ostatním tykám. Když ti někdo vykne, platí ti pivo.                                                                                                                                 2. Svoji maminku jsi nechal doma, takže si po sobě svůj nepořádek (ve vlaku, i u stanu) ukliď sám.                                                                                           3. Pokud jsi opilý, chovej se, jako bys nebyl. 

Od 11. do 14. července 2019 si 130-180 lidí (bylo několik nástupních a výstupních míst) užívalo pohodovou atmosféru. Snímky v galerii jsou jen střípky z nádherné akce, na kterou budou všichni dlouho vzpomínat. My také!

Děkujeme a doufáme, že se ve vlaku brzy potkáme.

 

 

 
 
Napište nám

Kladenská dopravní a strojní s.r.o. jako správce zpracovává Vaše níže uvedené osobní údaje. Můžete se na nás obrátit na kontaktech uvedených na stránce Zásady zpracování osobních údajů.

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou Vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů.

Přepravní řád společnosti ke stažení.

Sídlo společnosti:

Kladenská dopravní a strojní s.r.o.
Wolkerova 2766
272 01 Kladno

IČ: 28170679
DIČ: CZ28170679

www.kdskladno.cz

Kontakty:

tel.: +420 312 285 333
mobil: +420 777 794 421
zazitkovyvlak@kdskladno.cz

Kladno (areál MTH-SOLVENT)
zobrazit na mapě