Potřetí do Rumunska

Nedalo nám to a vytáhli jsme rovnou všechny "brejlovce". Poprvé si užili společnou jízdu a hrdě se ujali celého kordónu, který byl naplněn téměř 1300 účastníky. Dámy a pánové, byla to naplňující jízda. V úterý 20.8. odstartovala a trvala neskutečných 7 dní. Výprava na kolejích přes čtyři evropské státy s takovou osádkou je opravdu radost. Ano, stálo to námahu, ale hned po návratu zjistíte, že se to vyplatí. My jsme byli nadšeni a troufáme si říct, že především ti, kteří se za krajánky do rumunského Eibenthálu vydali, též. 

Atmosféra byla velice uvolněná, většina z nás byla ochotna obětovat spánek na několik dní a užít si nejen muziku v rámci plánovaných koncertů, ale i zcela spontáních performací kdekoliv, kde to šlo. Nejen muzika byla servírována od rána do rána, ale spousta přednášek, představení a diskusí. Tamní se na náš příjezd celý rok připravovali,  "občerstvovacích a podpůrných" stanic bylo v celé vesnici přehršel-višňovka táhla davy. I oni se mohli v poslední den prezentovat. Krajané z nejbližších vesnic a místní si užili svou cestu slávy. Průvod zakončil svou 5km štreku před hlavním pódiem, kde probíhaly tradiční oslavy.

Fanoušci mohli ve volných chvílích absolvovat stále populárnější výlety: kaskádu na Dunaji, vyhlídku Trescovat, páteční festival v Gerníku.

Bylo to ohromné, veliké, veselé, nenásilné, svěží, inspirující, vybíjející a zároveň naplňující, bohaté... Všem moc děkujeme. 

Sejdeme se za rok? Vaše KDSNapište nám

Kladenská dopravní a strojní s.r.o. jako správce zpracovává Vaše níže uvedené osobní údaje. Můžete se na nás obrátit na kontaktech uvedených na stránce Zásady zpracování osobních údajů.

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou Vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů.

Přepravní řád společnosti ke stažení.

Sídlo společnosti:

Kladenská dopravní a strojní s.r.o.
Wolkerova 2766
272 01 Kladno

IČ: 28170679
DIČ: CZ28170679

www.kdskladno.cz

Kontakty:

tel.: +420 312 285 333
mobil: +420 777 794 421
zazitkovyvlak@kdskladno.cz

Kladno (areál MTH-SOLVENT)
zobrazit na mapě