Mělnické vinobraní 2019

V sobotu 21. září 2019 jsme vyzkoušeli něco nového a netradičního. Vypravili jsme soupravu zážitkového vlaku na Mělnické vinobraní.

Celkem tři dny probíhají v historickém městě nad soutokem Labe a Vltavy slavnosti, které přitahují velkou pozornost mnoha návštěvníků. V průběhu všech dní si mohou vybrat z pestré nabídky dobových i současných hudebních vystoupení, pouličních divadel, šermířských soubojů a akcí pro děti. Nechyběla bohatá nabídka gastronomických specialit a řemeslných stánků, ale především výborné víno a burčák.

Nejen degustace láká turisty z blízkého a dalekého okolí. Slavnost je vhodnou příležitostí k prohlídce historického města, zámku Mělník s vinnými sklepy ze 14. století, mělnického podzemí se středověkou studnou či kostnice.  Nadstavbou tomu mohli účastníci sbírat zážitky nejen z vlaku, ale i z vrtulníku, který se každých 5 minut vydával nad zámek a přilehlé okolí.

Byla to krásná sobota, počasí nám přálo. Maličko nás pozlobil vláček, za což se všem ještě jednou moc omlouváme. Někdy ani technice neporučíš.

Budeme se na Vás všechny těšit na dalších akcích v letošním roce a v těch příštích. 

Vaše KDS


Napište nám

Kladenská dopravní a strojní s.r.o. jako správce zpracovává Vaše níže uvedené osobní údaje. Můžete se na nás obrátit na kontaktech uvedených na stránce Zásady zpracování osobních údajů.

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou Vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů.

Přepravní řád společnosti ke stažení.

Sídlo společnosti:

Kladenská dopravní a strojní s.r.o.
Wolkerova 2766
272 01 Kladno

IČ: 28170679
DIČ: CZ28170679

www.event-zazitkovyvlak.cz

Kontakty:

tel.: +420 312 285 333
mobil: +420 777 794 421
michaela@event-zazitkovyvlak.cz

Kladno (areál MTH-SOLVENT)
zobrazit na mapě