Síla ženy Ireny Pavláskové

Minulý týden jsme prezentovali naše portfolio služeb na setkání s názvem Síla ženy Ireny Pavláskové pod patronací Helas Ladies Clubu. Irena Pavlásková je českou filmovou a televizní režisérkou, scénáristkou a producentkou. Na podzim jde do kin nový snímek podle knihy Philipa Rotha Pražské orgie, který byl hlavním tématem probíhající talkshow. Autora, jenž byl v české republice dlouhá léta zakázaný, začala sama Irena číst až po revoluci.  Nebála se, autora kontaktovala, přednesla jeho zastupující agentuře návrh a my se s výsledkem brzy seznámíme při jeho premiéře.

KDS měla příležitost získat první velice pozitivní zpětnou vazbu na vypravený vlak. O to více nás těšilo, že u stánku společnosti probíhaly živé diskuse, konzultovala se nejen zážitková akce, ale navazovala se další spolupráce s přítomnými českými leadry a podnikateli. 

My jsme tady pro Vás! Rádi se postaráme o Váš večírek, Vaši párty, Vaše klienty, Vaše přátele. Nechte starosti nám a pojďte se bavit.

Team KDS.Napište nám

Kladenská dopravní a strojní s.r.o. jako správce zpracovává Vaše níže uvedené osobní údaje. Můžete se na nás obrátit na kontaktech uvedených na stránce Zásady zpracování osobních údajů.

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou Vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů.

Přepravní řád společnosti ke stažení.

Sídlo společnosti:

Kladenská dopravní a strojní s.r.o.
Wolkerova 2766
272 01 Kladno

IČ: 28170679
DIČ: CZ28170679

www.event-zazitkovyvlak.cz

Kontakty:

tel.: +420 312 285 333
mobil: +420 777 794 421
michaela@event-zazitkovyvlak.cz

Kladno (areál MTH-SOLVENT)
zobrazit na mapě