Křest kalendáře

Podpořili jsme dobrou věc.

23. října  jsme vyrazili Zážitkovým vlakem pokřtít kalendář nadace Šťastná hvězda "Až se stanu dospělákem", jehož výtěžek je určen na rehabilitace a pomůcky dětem s mozkovou obrnou. Kalendář pokřtili tři kmotři: Petr Kolář, David Gránský a jeho mladší bratr Tom Sean.
Na vtipných snímcích od fotografky Jany Hozové dále pózovali umělci: David Kraus, Mahulena Bočanová, Nela Boudová, hudební skupina Rybičky 48, Noid Bárta, Eva Burešová, Jan Kopečný, Petr Ryšavý, Andrea Ježková, Simona Votyová, Mína, Adam Kajumi, Adéla Zouharová, Annie Camel, z nichž se někteří účastnili i samotného křtu. 
Koupí kalendáře pomůžete i Vy, a navíc je to pěkný dárek. Zakoupit jej budete moci přes e-shop na www.stastna-hvezda.cz nebo přes e-mail: info@stastna-hvezda.cz.

Tříhodinový okruh se vydařil, podpořilo nás počasí, umělci mohli na vlastní kůži zažít soupravu. Na výpravě se společně s námi podílela společnost JLV, a.s.

Nahlédněte do fotogalerie z realizované akce.

I Vy můžete pomoci dětským pacientům, jejich rodinám a zdravotně handicapovaným mladistvým.

S přáním krásného dne, KDS.Napište nám

Kladenská dopravní a strojní s.r.o. jako správce zpracovává Vaše níže uvedené osobní údaje. Můžete se na nás obrátit na kontaktech uvedených na stránce Zásady zpracování osobních údajů.

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou Vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů.

Přepravní řád společnosti ke stažení.

Sídlo společnosti:

Kladenská dopravní a strojní s.r.o.
Wolkerova 2766
272 01 Kladno

IČ: 28170679
DIČ: CZ28170679

www.event-zazitkovyvlak.cz

Kontakty:

tel.: +420 312 285 333
mobil: +420 777 794 421
michaela@event-zazitkovyvlak.cz

Kladno (areál MTH-SOLVENT)
zobrazit na mapě