Soukromá párty

Ve čtvrtek 12.12.2019 vyrazila souprava společnosti KDS premiérově s lokomotivou 740.419, která se pyšní opravdu netradičním maskováním. Lokomotiva byla zapůjčena od společnosti KDS-Kladenská dopravní a strojní s.r.o., která vznikla začátkem srpna odštěpením větší části původní firmy pod nového majitele, kterým je společnost IDS building corporation, člen koncernu IDS.

Tato jízda nebyla zajímavá jen "novým tahounem", ale především její náplní! Marek Holeček alias Maara, který doslova a do písmene pronásleduje své sny, je jedním z nejúspěšnějších a nejzkušenějších horolezců současnosti. Zabývá se objevováním nových výstupových směrů v nejvyšších horách světa. Leze od svých čtyř let a podle svých slov se snaží vylézt vše, co vyrostlo od výše jednoho metru nad hladinou moře až po himálajské obry. Od roku 2007 uspořádal nespočet horolezeckých expedic po celém světě. Má na svém kontě víc jak desítku prvovýstupů. Odmítá zažitou představu, že vrcholem veškerého horolezeckého snažení je dosažení co nejvyšší nadmořské výšky. Stejně důležitými se pro něj  také staly obtížnost výstupu a styl, jakým se k vrcholu dostane. Přítomným přiblížil svá dobrodružství.

My Vám přinášíme pár střípků z této předvánoční jízdy...Napište nám

Kladenská dopravní a strojní s.r.o. jako správce zpracovává Vaše níže uvedené osobní údaje. Můžete se na nás obrátit na kontaktech uvedených na stránce Zásady zpracování osobních údajů.

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou Vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů.

Přepravní řád společnosti ke stažení.

Sídlo společnosti:

Kladenská dopravní a strojní s.r.o.
Wolkerova 2766
272 01 Kladno

IČ: 28170679
DIČ: CZ28170679

www.event-zazitkovyvlak.cz

Kontakty:

tel.: +420 312 285 333
mobil: +420 777 794 421
michaela@event-zazitkovyvlak.cz

Kladno (areál MTH-SOLVENT)
zobrazit na mapě