HLEDÁ SE POKLAD

motorákem na Mořinu

ZADÁNÍ

Přísně tajné! Podpora několika dětským domovům ve spolupráci s nadací, která měla jednoznačný cíl: vytvořit dětem den plný radosti, aniž by byl zadavatel jakkoli jmenován a jeho interest tímto směrem zveřejněn.

 

ZPRACOVÁNÍ

Píše se září roku 2018. Kvitujeme a velice nás těší, že krédem objednávající společnosti je nejen věcná pomoc dětem z dětských domovů, ale především osobní přístup a obětování svého času pro sny a radosti jiných. Vypravili jsme motorový vůz řady 810 do unikátního prostředí v Českém krasu. Naplánovali jsme společnou prohlídku podzemí, opékání buřtů, a především rozdělili účastníky z řad dospělých i dětí do dvojic, maximálně trojic. Hlavním cílem bylo děti pobavit a třešinkou na pomyslném dortu byl poklad, který hledali za pomoci plněných úkolů. Dětem jsme vyrobili pamětní jízdenky a každému jednotlivci tematickou placku se jménem, aby sbližování bylo snazší.

 

ČÍSLA

0 0

motorák

0

dospělých

0

dětí

0

ujetých kilometrů

0 0

úkolů

TESTIMONIÁL

„Chtěl bych všem moc poděkovat za pohodovou náladu, veselí, vydatnou pomoc. Byla radost s takovými lidmi pracovat a člověka to nabilo energií, a proto se už těším na příště… Děti byly malinko unavené a usnuly jako dřeva a dnes jsou plné dojmů. Jistě si mají o přestávce o čem i povídat. Dokázal bych vyjmenovat, co jednotliví dobrovolníci dělali, ale to by byl mail opravdu dlouhý! Děkujeme.“

O.P. Kladno

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.