BANÁT EXPRES

Za krajánky do Rumunska

ZADÁNÍ

Toto je zcela ojedinělý projekt. Dopravně zajišťujeme pro Festival Banát cestu z České republiky do Rumunska.

ZPRACOVÁNÍ

Tato akce je velice náročná na zpracování. Na cestu je třeba vypravit 18 vozů, které většinou táhnou dvě lokomotivy. V ČR a SR naší společností, v Maďarsku a Rumunsku státními dopravci. Je třeba komunikovat, jakými vozy se pojede, naplánovat detailně trasu, bavit se na téma licencí v různých zemích, kalkulovat dopravní cestu, najít nádraží, kde můžeme stát se skoro 0,5 km dlouhým kolosem a administrativně akci zaštítit. Naplánovat složení vlaku, rozumějte, jak budou vagóny za sebou rozestavěné. Cestujícím je třeba zajistit občerstvení po celou dobu cesty a zároveň se vozy, které to umožnují musejí vhodně do kordonu vložit. Cesta je to dlouhá, proto je třeba vozy vybavit z hlediska hygieny. Současně každoročně řešíme ochranu cestujících i vozů. Každý rok s námi jede parta skvělých kluků, kteří hlídají nejen dění cestou, ale pak i deponované vozy.

ČÍSLA

0

železniční
vozy

0

hostů

0

ujetých kilometrů

0

druhů kubánských rumů

0

vánočních
dárků

TESTIMONIÁL

„S firmou KDS organizujeme již čtvrtým rokem cestu na festival Banát do Rumunska. Spolupráce je velmi přátelská a profesionální. Po těch letech se dá říci, že plujeme na jednom vlaku :-). Společnost KDS vřele a rádi doporučujeme.“

                                                                                                                                                                                                   JAN DUBEN, organizátor, Festival Banát

 

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.