CHEF PARADE

rovnou až do kuchyně

ZADÁNÍ

Vyrazíme se skupinou budoucích kuchtíků a kuchtiček do kulinářského studia v Holešovicích. Cestou nazpět protáhneme těla v Prokopském údolí a třeba nalezneme zkamenělá torza pradávných živočichů?

ZPRACOVÁNÍ

Máte také pocit, že největší skoro až hmatatelná radost se skrývá v dětských očích? Plán zněl jasně: děckám dopřejeme jiného zážitku než u počítačových či mobilních hraček. Vypravili jsme motorový vůz do Holešovic, k mistrům kuchařským. Cestou tam děti navnadíme, poté oblékneme do praktických zástěrek a čepic a naučíme je, jak to v kuchyni chodí. Catering jsme obstarávat nemuseli, oběd si děti, pokud budou dostatečně šikovní, obstarají samy. A protože je třeba vzdělávat se nejen v umění kuchařskému, nazpět jsme naplánovali drobné zastavení, aby se v přírodě nadýchla čerstvého vzduchu a zároveň vyzkoušela bystrost. Ti nejlepší si odvezli trilobity z 3D tiskáren.

ČÍSLA

0 0

motorák řady 810

0

hostů

0

kuchtíků a kuchtiček

0

ujetých km

0

trilobitů

TESTIMONIÁL

„Se společností KDS jsem se dostal prvně do kontaktu přes akci pro veřejnost. Jejich aktivitu v oblasti zážitkového cestování železnicí hodnotím vysoce kladně! Jedná se o výlety na velice zajímavá místa, kam bychom se bez tohoto dopravce zřejmě běžně nepodívali! Například Kladenský Industriál, Lomy Mořina, Čistička vod v Praze Bubenči – vážím si toho a obdivuji tuto práci. Nikdy jsem netušil, že u nich také budu moc jednou objednat zážitkový výlet pro menší skupinu lidí. Jízda speciálním vlakem nadchla samozřejmě všechny, především dětskou část! Výlet měl punc výjimečnosti! Vše probíhalo dokonale – jízda na čas jako s větrem o závod. 🙂 Děkujeme za profesionální služby! Zkuste si to také – objednat vlastní vlak!“

                                                                                                                                                                                                                                Ondřej Pekárek

 

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.