DO VALTICKÉHO PODZEMÍ

Vlak plný zážitků

ZADÁNÍ

Mají dlouholeté zkušenosti s opravami a rekonstrukcemi lokomotiv a Podněty poptávajících je posouvají mílovými kroky vpřed. To jsou slova jednatele společnosti ČMŽO. Na jeho požadavek jsme naplánovali cestu na Moravu s návštěvou Valtického podzemí, to je extra výzva.

ZPRACOVÁNÍ

Celková délka trasy byla 806 km, proto zmiňovaná výzva. Pro naši společnost to znamená dvakrát dlouhou šichtu. To k naší práci patří, věnovat péči i nejmenším detailům. Vlaková souprava se z našeho depa musí převézt do Přerova a po akci zase zpět.

Pro pana Louckého jsme plánovali druhou akci, tentokráte u příležitosti křtu lakovny, kterou v Přerově otevřeli. Pozvaní hosté měli chvíle ve vlaku zpříjemněné muzikou. Společně jsme konzultovali catering, který bude před vinnou degustací vhodný. Pro pozvané hosty byl objednán autobus, který je pohodlně převezl do sklepení. Hlavní program probíhal ve sklípku přímo ve Valticích. Řízená ochutnávka několika vzorků byla i zde podpořena cateringem, který jsme ve sklepě Diana objednali. Po akci samé jsme klienty převezli bezpečně nazpět do Přerova.

 

ČÍSLA

0 0

železniční
vozy

0

hostů

0

ujetých kilometrů

0 0

sklep Diana

0 0

vzorků vína

TESTIMONIÁL

„Děkujeme týmu KDS, který pro nás opět připravil akci v zážitkovém vlaku a tentokrát u příležitosti otevření lakovny naší společnosti ČMŽO, s. r. o. Naše hosty jsme pozvali do vinného sklepa ve Valticích a jak jinak se dopravit než vlakem. Velmi povedená akce, jak ve vlaku, tak i ve Valtickém podzemí. Ještě jednou díky a zase někdy příště…“

                                                                                                                                           PETR LOUCKÝ, vedoucí provozu – jednatel společnosti, ČMŽO Přerov

 

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.