FIREMNÍ VEČÍREK

Exkluzivní výlet za bublinkami

ZADÁNÍ

Staňte se součástí světa bublinek. Akce, které jsou výjimečné především vytříbenou chutí návštěvníků, jsou naprosto jedinečné vždy. Tentokráte jsme měli směřovat naši společnou jízdu do Starého Plzence.

ZPRACOVÁNÍ

Společnost nabrala část svých hostí v Kladně a druhou v Praze. Poodhalit tajemství výroby nejznámějších českých sektů se vydala skupina 60 hostí. Abychom je naladili na správnou notu, připravili jsme do vlaku bohatý catering, který je na zcela unikátní prohlídku západočeského Bohemia Sektu posilnil. Příjemná atmosféra byla podpořena hudebním doprovodem, který mohou slyšet všichni účastníci výletu (ve velkoprostoru i v kupé). Skupina hostí se po příjezdu přesunula na exkurzi, jež jsme ve společnosti Bohemia Sekt předem zajistili. Společně jsme absolvovali prohlídku s rozšířenou degustací. Protože se o klienty staráme rádi a z naší strany jim dopřáváme plnohodnotného servisu, domluvili jsme se s vedením Bohemia sektu na občerstvení přímo v jejich prostorách. Klienti tak mohli v příjemném prostředí diskutovat nad metodou výroby nebo nad tím, jak si sekty odkalili a jaké vzorky si s sebou odnášejí. Naplánovaný program završila DJ´ party, která rozvlnila tance chtivé.

ČÍSLA

0 0

železniční
vozy

0

hostů

0

ujetých kilometrů

0

vzorků sektu

0

zábavy

TESTIMONIÁL

Jedinečná jízda, jedinečný zážitek. Nikdy bych nevěřil, že stačí jen náznak a rozvineme akci do takových detailů. Spokojenost v očí všech pozvaných obchodních partnerů a jejich manželek/manželů byla asi tou největší radostí. Společnost Event- zážitkový vlak se o nás postarala od samého začátku do konce. V Bohemia Sektu jsou všichni přívětiví a prohlídka mnohým rozšířila obzory. Rozhodně doporučuji zážitkový vlak jako variantu, jak strávit firemní večírek bez starostí a obav. A hlavně, mohou se bavit všichni, v takovém taxi není třeba abstinovat.

Děkujeme a těšíme se na další originální akci.

 Jaroslav Nobilis, Autonoma, s.r.o.

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.