HURÁ NA KARLŠTEJN

Generace bez hranic

ZADÁNÍ

Zlepšovat mezilidské vztahy – to je náš cíl a nejen to. Na požadavek neziskové organizace Generace bez hranic, která se především věnuje seniorské problematice s cílem přispívat ke změně postoje veřejnosti ke stáří a stárnutí, jsme naplánovali výpravu na majestátní hrad Karlštejn.

ZPRACOVÁNÍ

Stejně tak, jako je hrad staletí tichým svědkem návštěv několika generací, my jsme nejen svědky ba co více, doslova plánovači další z mnoha návštěv tohoto pro českou kulturu atraktivního místa. Zajistili jsme dopravní cestu, vybavili motorový vůz alkoholickými i nealkoholickými nápoji a drobným občerstvením. Možná by někoho zajímalo, že máme i vlastní schůdky, které je možné k vlaku přistavit, aby byl výstup o poznání pohodlnější. Nahráli jsme do vlaku oblíbenou muziku na USB a vyrazili vstříc novému dobrodružství.

ČÍSLA

0 0

motoráček řady 810

0

hostů

0

ujetých kilometrů

0 0

hrad

0

úsměvů

TESTIMONIÁL

„6.9.2019 naše společnost Generace bez hranic. z.ú. na základě nabídky Kladenské dopravní a strojní, pořádala zájezd motoráčkem na Karlštejn. Zájezd nejen splnil očekávání, ale musím napsat, že očekávání předčil. Motoráček byl na nádraží v Kladně přesně v čas a my jsme s velmi příjemnou průvodkyní paní Míšou a stejně příjemným strojvůdcem vyjeli. Cesta byla delší, ale to nebyla chyba, bylo to lepší. Projížděli jsme pěknou českou krajinou a na nádraží v Karlštejně jsme byli v plánovaný čas. Po obědě a prohlídce hradu jsme pohodlně došli na nádraží a jeli zpět do Kladna. Počasí se vydařilo, vládla dobrá nálada – výlet se povedl a velký podíl na výsledku měla pohodlná a příjemná doprava – vláčkem motoráčkem Kladenské dopravní a strojní společnosti.“

                                                                                                                                                              MARIE PALKOVÁ, organizátorka, Generace bez hranic, z.ú.

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.