HURÁ NA KŘIVOKLÁT

Když s námi jedou studenti

ZADÁNÍ

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště v Kladně nás požádalo, abychom naplánovali akci na zdánlivě nedaleký hrad Křivoklát jako odměnu zaměstnancům a jejich rodinám.

ZPRACOVÁNÍ

Taková přání rádi plníme. Žáci už tak nějak tuší, jaká budou vysvědčení a někteří polevují, jiní přidávají plyn. My šlapeme na plné obrátky a připravujeme výlet motorovým vozem na hrad Křivoklát. Důležité je se o učitelský sbor postarat i ve vlaku, celková trasa je dlouhá 140 km. Do vlaku byli vybaveni bagetami, v motorovém voze měli připraveny nápoje a víno ze Znovínských sklepů Znojma. Na Křivoklátě jsme domluvili společnou prohlídku a naplánovali požadovanou trasu.

ČÍSLA

0 0

motoráček řady 810

0

hostů

0

ujetých kilometrů

0 0

druhů kubánských rumů

0

vánočních
dárků

TESTIMONIÁL

 

„Moc ráda bych se s Vámi podělila o své dojmy z výletu zážitkovým vláčkem na Křivoklát, který společnost KDS realizovala jako zakázku naší školy. Už velmi příjemná byla samotná příprava akce. Bez problémů jste vyhověli všem našim požadavkům. Účastníci zájezdu, pedagogové a provozní zaměstnanci střední školy, si představovali jen velmi neurčitě, co je čeká, vedení školy se zas obávalo, zda státní svátek 8. květen je ten správný termín. Bylo moc fajn vidět ráno nastupovat 55 dětských i dospělých cestujících do motoráčku označeného naším logem. Od úplného počátku bylo vše naprosto skvělé. Příjemné prostředí vláčku, mňam bagety s kuřecími řízečky, teplé a studené nápoje všeho druhu. Báječná byla i stewardka, milý, leč profesionálně předpisový byl i „fíra“, který náš vláček svižně a bezpečně vedl po kolejích. Cesta úžasnou krajinou, poté prohlídka tajemného hradu Křivoklát, společné zážitky, příjemná, pohodová a veselá komunikace všech účastníků. Co více jsme si mohli od výletu zážitkovým vláčkem přát? Všichni účastníci to pojmenovali zcela konkrétně: příští jaro bychom rádi jeli znovu. Nadšení a spokojenost byly absolutní, budeme se těšit. Děkujeme moc paní Maňkošové za realizaci této akce a těšíme se na další společnou akci.“

                                                                                                                  Mgr. DANA KOLÁŘOVÁ, zástupkyně ředitele, výchovná poradkyně, SOŠ a SOU Kladno

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.