MOTORÁČKEM DO PIVOARU KOZEL

Originální vánoční akce

ZADÁNÍ

Na podzim roku 2018 jsme pořádali vánoční akci pro českou pobočku rodinné německé firmy Böllhof. Společnost patřící k předním světovým výrobcům a prodejcům spojovacích prvků a systémů chtěla dodat nový impulz večírkům.

 

ZPRACOVÁNÍ

Firemní kultura a zájmy zaměstnanců – to nás zajímalo na prvním místě. S ohledem na umístění společnosti Böllhof jsme doporučili vedení, že se postaráme o dopravu autobusem na nádraží, abychom plynule navázali a mohli společně vyrazit do velkých Popovic. Každý vlak vyrážející z „naší„ stanice je označen firemními logy společnosti nebo aktéra, který plánuje oslavu. Na cestu je potřeba se vybavit, děláme přeci akce na míru. Hosté od nás obdrželi balíčky s jídlem. Ani do pivovaru a zpět to není od nádraží blízko, a tak jsme opět objednali autobusovou místní dopravu. Klienti si poté prohlédli pivovar, kde jsme jim rezervovali prohlídku. Degustovali vzorky Kozla a nakonec i výbornou kuchyni v místní Kozlovně. Tam jsme nechali připravit rautové stoly. Cesta nazpět byla akorát dlouhá, abychom mohli hosty nechat odpočívat v motorovém voze nebo pokračovat v zábavě, konverzaci a „dopíjení“ zásob.

ČÍSLA

0 0

motorový vůz

0

hostů

0

ujetých kilometrů

0 0

pivovar

0

bohemek

TESTIMONIÁL

„Se společností KDS jsme v prosinci 2018 prožili mimořádné odpoledne a skvělý večer. Poslední Vánoce jsme se v naší firmě rozhodli oslavit trochu jinak a pokud možno zábavněji, než jsme byli doposud zvyklí. Ano, dobré jídlo a pití je vždycky základem každé dobré oslavy. Ale nám už jaksi chyběl nějaký nový impuls, pověstná třešnička na dortu. Když jsme přemýšleli, jak oslavu zorganizovat, získali jsme dobré reference na firmu Kladenská dopravní a strojní s.r.o. A po vzájemném oťukávání jsme se rozhodli využít jejich služeb v oblasti zážitkových vyjížděk vlakem mimo Prahu. Rozhodnutí spojit se se společností KDS rozhodně nelitujeme. Ze široké škály nabídek jsme zvolili pro nás tu nejoptimálnější variantu a vyrazili jsme jednoho pátečního odpoledne z Hostivice do Velkých Popovic. První překvapení nás čekalo již na hostivickém nádraží. Lokálka označená logem a názvem naší společnosti nás všechny velmi mile překvapila. Rovněž délka cesty, které jsme se spíše obávali, se ukázala spíše krátkou. Vidět Prahu z perspektivy místních, vedlejších tratí, které pro nás KDS předem zajistila a kudy vedla malebná cesta do Popovic, to je naprosto unikátní zážitek. Kdyby na palubě našeho vlaku nedošlo šampaňské, asi by se mnohým z nás ani nechtělo vystoupit. Prohlídka pivovaru Velké Popovice nás rovněž nadchla. Klobouk dolů, přátelé. Můžeme být na české pivovarnické umění právem hrdí. Vřele doporučujeme všem, kteří to ještě neviděli. České pivo není jen Plzeň nebo Budvar!!!! Přiléhající pivovarská restaurace Kozlovna nás na závěr přivítala svou osobitou atmosférou, skvělým pohoštěním i příjemnou obsluhou. Cesta zpět vlakem nám utekla, bohužel, strašně rychle. Ještě dnes, po několika měsících, vzpomínáme na vydařenou akci. Jsem přesvědčen, že se s KDS vydáme určitě ještě na další objevitelskou výpravu, jestli tedy budou mít nějaký volný termín 🙂 Děkujeme a přejeme KDS hodně úspěchů v jejich podnikatelské činnosti !!!“

                                                                                                                                                                                                        PETR ČÍŽEK, jednatel, Böllhoff, s.r.o.

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.