Zážitkovým vlakem do pivovaru a zámku Chyše

speciální jízda

ZADÁNÍ

13.10. 2018 vyjede motorový vůz s klienty oddělení poštovního provozu České pošty do Chyše. Běžně se pošta stará o naše balíčky, v říjnu vyšleme jeden express my.

ZPRACOVÁNÍ

Podpora týmu, zájem o druhé, motivace… cíl každého vedoucího, který si nepřeje nic jiného než tým, na který se může spolehnout a který firmu posouvá mílovými kroky dál. To je i náš zájem. Teambuilding na kolejích jsme dle zadání naplánovali do pivovaru Chyše. Hosté se podívali nejen do pivovaru a vyzkoušeli, jaké chutě sládek umí navnadit, ale i do přilehlého soukromého zámku. Na cestu jsme je vybavili drobným pohoštěním.

ČÍSLA

0 0

motorový vůz

0

hostů

0 0

prohlídky

0

ujetých km

0

weolcome drinků

TESTIMONIÁL

„Dne 13.10.2018 jsme uspořádali výlet zážitkovým vláčkem s Vaší společností z Prahy do Chyše a zpět. Cesta tam i zpět byla super a proběhla bez komplikací. Děkujeme za vaši vstřícnost při plánování výletu a oceňujeme ochotu a profesionalitu paní průvodčí a pana strojvedoucího. Celý vláček byl jen pro nás, a to byl tedy parádní zážitek. Pronajmout si vlak s občerstvením, navštívit pak zámek a pivovar, projít se po okolí, to nebyl vůbec špatný nápad. Všichni jsme se dobře bavili a vládla velmi příjemná atmosféra. Brzy si to budeme muset zopakovat.“

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          PETR PROKEŠ, referent poštovního provozu, SPU Praha 022

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.