NAROZENINOVÝ EXPRES

oslava nejen v motorovém voze

ZADÁNÍ

Byli jsme osloveni, abychom vypravili motorový vůz v narozeninovém duchu z Prahy pro skupinu přibližně 30 osob.

ZPRACOVÁNÍ

Životní mezníky je třeba řádně oslavit. Našemu oslavenci bylo právě 40 a společně s rodinnými příslušníky se rozhodli oslavit významné jubileum zcela netradičně ve vlaku. Všechny hosty jsme sezvali do motorového vozu, kde bylo přichystáno drobné občerstvení a narozeninový dort. Motoráček musel hned po výjezdu řešit problémy s lokomotivou jiného dopravce, který jej přesměroval z původní trasy. Nicméně na náladě hostí a celé akci to neubralo. Dopravní problém naši zaměstnanci vyřešili, motorový vůz vyrazil za dobrodružstvím jinou trasou…a hosté úspěšně dorazili do místa hlavní oslavy, jež se konala tematicky v nučické restauraci Zastávka. Zde jsme objednali pořádný raut a nechali pozvané užívat si společných chvil. Menu bylo rozšířeno o nabídku vegetariánského a bezlepkového jídla. Zpáteční cestou přes pražský Semmering se mohli kochat výhledem z okna vlaku.

ČÍSLA

0 0

motorák

0

hostů

0

ujetých kilometrů

0

balónků

0

pořádný raut

TESTIMONIÁL

Vážená paní Maňkošová a Kladenská Dopravní a Strojní rád bych Vám za celou rodinu a přátele poděkoval za nádherný narozeninový zážitek v podobě event zážitkového vlaku vypraveného v trase Praha-Smíchov- Nučice zastávka a zpět. Celé akci není co vytknout, vyzdvihnul bych rychlou a jasnou komunikaci ohledně plánování eventu, doporučení a skvělou organizaci rautu v hospůdce Zastávka Nučice,  rychlé řešení  změny trasy  z důvodu neočekávané závady na trati a v neposlední řadě za vytvoření pohodového zázemí pro tuto naší rodinou oslavu. Do vašeho zážitkového vlaku nastupovala celá parta s velkým  očekáváním a vystupovala s neuvěřitelným nadšením a hlavou plnou vzpomínek. I vy jste přispěli k rozzáření úsměvů na tváři všech generací od nejmladších účastníků až po naši prababičku a udělali jste nám jeden den krásnějším.

Moc děkujeme, za celou posádku s pozdravem.

                                                                                                                                                                                                                                                                        Michal Šiller

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.