NAROZENINOVÝ MOTORÁK

S čepicí i kleštičkami v kabině

ZADÁNÍ

Významná jubilea se rozhodne člověk slavit, když má: chuť, s kým slavit, peníze a touhu po netradičním zážitku… Zrovna jako paní Ivanka. Ta si přála oslavit narozeniny v Lužné u Rakovníka na podzim roku 2019.

ZPRACOVÁNÍ

Přání se mohou plnit nejen o Vánocích, ale třeba v září. A na lecčem se spolu můžeme domluvit. Paní Iva si přála donést vlastní přípitek a občerstvení na oslavu. My jsme naplánovali cestu do muzea v Lužné u Rakovníka, zamluvili společnou prohlídku a vybavili cestující námi navrženými jízdenkami. V motorovém voze jsme vybaveni potřebným zázemím pro plánované akce. Je zde funkční lednice, konvice i technické zařízení pro komunikaci směrem k cestujícím. A díky této technice můžete zazpívat oslavenci/kyni „Happy Birthday“, jako naši hosté.

Protože se cestující rozhodli strávit společně více času, zamluvili jsme salonek v restauraci v přilehlém okolí.  V pozdním odpoledni jsme se vrátili zpět na hlavní nádraží v Kladně.

ČÍSLA

0 0

motorák řady 810

0

hostů

0

ujetých kilometrů

0 0

oslavenec

0

chlebíčků

TESTIMONIÁL

„Motoráčkem z Kladna do Železničního muzea v Lužné u Rakovníka a zpět S nadšením doporučuji oslavu narozenin v motoráčku firmy KDS Kladno. Profesionální přístup s přátelským nádechem provázel akci od prvotní poptávky až po návrat do železniční stanice Kladno. Zaměstnanci vyšli vstříc každému mému přání a dobře poradili ve chvíli rozhodování. Kdo má rád netradiční chvíle plné zábavy, ať neváhá vyzkoušet takovou jízdu! Díky za zážitek, Iva Chudobová“

                                                                                                                                                                                                                IVA CHUDOBOVÁ, oslavenkyněNAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.