OKRUH SEVERNÍ MORAVOU

Večírek na kolejích

ZADÁNÍ

Vypravit vlakovou soupravu dne 21.3.2018 a naplánovat okruh na trati, která bude mít svůj začátek i konec v Olomouci. KDS se postará o přibližně 80 klientů Společnosti Kovoobrábění Jaroslav Vraštil, jež vznikla v roce 1993 a vyrábí náhradní kovové díly pro společnosti jako například České dráhy, Metrans nebo CZ Loko. 

ZPRACOVÁNÍ

Celková péče o klienta od samého počátku okruhu až po její konec je pro nás prvořadá. I když se z hlediska objednávky jedná o nenáročnou akci. Vlaková souprava společnosti KDS byla připravena na nádraží v Olomouci v odpoledních hodinách. S klientem jsme se domluvili, že připravíme občerstvení formou rautového stolu uprostřed velkoprostoru, kde se zároveň nachází bar s obsluhou. Klient obstaral dárková balení vín a slivovice, přesto jsme se ujistili, že bude vše dodáno včas. Ve voze po celou dobu hrála doprovodná muzika a bezdrátový mikrofon byl připraven k přivítání, komentářům i závěrečnému rozloučení. A protože jsme profesionálové, postavili jsme profesionály i za bar vlakové soupravy.

ČÍSLA

0 0

železniční
vozy

0

hostů

0

ujetých kilometrů

0

lahví vína

0

mini řízečků

TESTIMONIÁL

„Chtěl bych poděkovat KDS Kladno, ale hlavně všem zaměstnancům, kteří se podíleli na organizaci našeho zážitkového vlaku. Od prvního kontaktu při organizaci našeho výletu probíhalo vše na velice profesionální úrovni. Vše vyvrcholilo samotnou jízdou. Kdybych měl vše vypisovat, tak mě snad nestačí kapacita našeho e-mailového klienta. Všichni naši pozvaní hosté byli nadmíru spokojeni a velice kladně hodnotili, že jsme si pro zajištění zážitkového vlaku vybrali právě KDS Kladno. Až budeme příště pořádat zážitkový vlak, víme, že nemusíme dělat výběrové řízení, protože v této oblasti je KDS Kladno pro nás jednička. Ještě jednou děkuji za vše.“

 

Marcel Veisgärber – vedoucí výrobního a obchodního úseku, Jaroslav VRAŠTIL Kovoobrábění

 

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.