CZECH RAILDAYS OSTRAVA

Mezinárodní veletrh drážní techniky

ZADÁNÍ

V termínu 19-21.6.2018 se konal Mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků a služeb pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy Czech Raildays v Ostravě. Byli jsme osloveni, abychom zapůjčili vozy vlakové soupravy k prezentačnímu účelům společnosti ČMŽO a ČMŽO Elektronika.

ZPRACOVÁNÍ

Zápůjčka vozů společnosti KDS z důvodů prezentace, je privilegium. Poněvadž prezentujeme nejen klienta, ale především sami sebe. Vozy jsme na místo dopravili s předstihem. Objednali klimatizační jednotky, abychom návštěvníky veletrhu vítali v pro ně příjemném prostředí. Zajistili nejen catering pro celou dobu plánované akce, ale i dárková balení vín s vlastní etiketou, dárkové tašky, reklamní předměty a pozvánky na galavečer, který proběhl přímo ve voze. Vykomunikovali hlavní hvězdu večera, DJ Leoše Mareše, hostesky, které se o klienty staraly a koneckonců i objednali security, která po celou dohlížela na hladký průběh. V neposlední řadě zajistili ubytování objednateli, doprovodu a zaměstnancům naší společnosti.

ČÍSLA

0 0

železniční
vozy

0

hostů návštěvníků večírku

0

lahví vína

0

reklamních předmětů

0 0

dny

TESTIMONIÁL

„Chtěli bychom velice poděkovat za pronájem vozu, který po celou dobu veletrhu ČRD 2018 sloužil jako konferenční a uvítací místo především našim klientům. KDS nám vůz nejen pronajala, ale v průběhu veletrhu zajišťovala i cateringové služby, hudební produkci a na závěr veletrhu pro nás připravila večírek s vystoupením Leoše Mareše. Byli jsme spokojeni a určitě to nebyla naše poslední akce s KDS…“

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Petr Loucký vedoucí provozu-jednatel společnosti, ČMŽO Přerov

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.