ORIGINÁLNÍ VÁNOČNÍ VEČÍREK

Párty na kolejích

ZADÁNÍ

Magazín FC je jako učebnice. Vychází každé dva měsíce. Každé vydání je jiné, ale vždy se zaměřuje na klíčové otázky a překážky, které potřebujeme překonat. Společnost First Class si naplánovala vánoční večírek ke konci roku 2018.

ZPRACOVÁNÍ

My jsme naštěstí s ohledem na zadání žádné překážky překonávat nemuseli, prostě jsme naplánovali 4hodinový okruh vlakem z Prahy přes Žatec, Rakovník a zpět. Naplánovali jsme okruh, který splňoval požadavek společnosti na dobu strávenou ve vlaku. Navrhli jsme přestávku v půli cesty v železniční stanici Blatno, kde jsme nechali hosty nadechnout čerstvého vzduchu a protáhnout. Přestávku jsme zpříjemnili stánkem se svařeným vínem a připravili hostům překvapení ve formě fire show.

ČÍSLA

0 0

železniční
vozy

0

hostů

0

ujetých kilometrů

0 0

fire man

0

l svařeného vína

TESTIMONIÁL

„Vánoční večírek ve vlaku KDS byl zcela mimořádným a netradičním zážitkem pro všechny kolegy v našem týmu. Celková organizace, doprovodný program i zábava ve vlaku byla perfektně zorganizovaná. Jako největší přínos hodnotíme zpětně to, že jsme všichni museli zůstat až do úplného konce, nikdo neměl možnost úniku, a nejen to napomohlo k ještě lepší zábavě a utužení našeho pracovního kolektivu.“

                                                                                                                                     LUKÁŠ EDER, Business Development Manager, First Class Publishing a.s.

 

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.