20. VÝROČÍ SPOLEČNOSTI

Významné jubileum v našem podání

ZADÁNÍ

Majitelka společnosti, jež se chystala oslavit netradičně významné výročí společnosti nás oslovila, abychom připravili zajímavý program ve vlaku, na který budou její hosté dlouhou dobu vzpomínat. Takové výzvy máme rádi! V případě, že můžeme objednatele překvapit, o to více. 

ZPRACOVÁNÍ

Akce byla plánována pro přibližně 70 lidí. Firma se nachází v Krupé u Rakovníka – start byl jasně definován. Nutno zmínit, že jsme vybavili paní majitelku vhodnými doplňky, aby pozvané mohla náležitě přivítat a zkontrolovat námi vytvořené tematické jízdenkySouprava, jejíž středobod dění tvořil barový vůz, se v odpoledních hodinách vypravila za dobrodružstvím. Připravili jsme pro hosty občerstvení do vlaku. Doplňovat tekutiny byla samozřejmost. O rozptýlení se postaral kouzelník, který nenechal nikoho na pochybách, že pod prsty mu sice koukat možno jest, ale odhalit kouzla a přijít tomu na kloub, náleží jen jemu samotnému. Všechny přítomné doslova rozčaroval. Účastníci oslavy v podvečer dorazili do soukromé sklárny Rückl v Nižboře. Aby jejich nadšení neupadlo, absolvovali komentovanou prohlídku s ukázkou, jak se výrobky foukaly poctivě. Prohlédli si interiéry a zázemí, mohli si dokonce odnést suvenýr

Program pokračoval v nedaleké restauraci Zastávka, kde bylo hostům připraveno drobné občerstvení ve formě rautu. Vlaková souprava, jež majestátně stála opodál, lákala hosty na ochutnávku speciálních druhů 5 vzorků rumů. Hosty jsme samozřejmě dopravili v pořádku do Krupé.

 

ČÍSLA

0 0

železniční
vozy

0

hostů

0

ujetých kilometrů

0 0

druhů kubánských rumů

0 0

exkurze

TESTIMONIÁL

„Už jste potkali Úžasňákovi naživo? Respektive Úžasňačky? Já ANO!!! To když jsme se rozhodli oslavit 20 let firmy v Event-zážitkovém vlaku. Skvělá spolupráce, skvělá organizace, skvělé mňamky!!! Vřele doporučuji…a Vám, dámy, ještě jednou velké díky.“

Jarmila Fabišková, jednatelka STOPRO BEK s.r.o.

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.