PIVOVAR KOCOUR

Veřejná akce

ZADÁNÍ

Veřejné akce mají zadání jasné. Vypravíme vlak, abychom potěšili příznivce železnice a naladili se na nadcházející Velikonoce. Místa, která jsou nevšední, která jsou výjimečná, která rozšíří portfolio zážitků každého jednotlivce.

ZPRACOVÁNÍ

Nejsme tu jen pro firmy, jsme zde i pro vás – jednotlivce, kteří si přejete zažít originální, jedinečný den tak, jak jej běžně trávit nemůžete. Každým rokem se snažíme nabídnout především obyvatelům Kladna, Prahy a přilehlého okolí akci, která překvapí výběrem místa dění. Pivovar je zcela unikátní místo. Pánové mají rádi pivo, dámy mají rády své partnery – kruh se uzavírá v pivovaru. Tentokráte jsme se rozhodli, že nabídneme veřejnosti akci v pivovaru vzdáleném bezmála 5 hodin jízdy. Věděli jsme, že je potřeba plánovat detaily, jako balíček na cestu (kuřecí bagetky), a především se vybavit pivem zeleným (Před Velikonocemi to jinak nejde!). Rozdělit si cestující již ve vlaku, protože prostory pivovaru umožní prohlídku jen méně početným skupinám. Bavit cestující cestou tam i zpět je samozřejmost, společnost nám dělal komunikativní DJ. A především se postarat i o bezpečí hostí.

Security je na některé akce nutnost. Chápejte, během pauz na cestě se návštěvníci pohybují v kolejišti. Vlak je naplněn do maximální možné kapacity, to znamená, že jede 135 bavících se hostí a ty je občas potřeba přesvědčit, že ne každý nápad, který je zrovna osvítí, je ten nejlepší 😊. Mysleli jsme na cestující a objednali jim v ceně dárkové předměty přímo z pivovaru.

ČÍSLA

0 0

železniční
vozy

0

hostů

0 0

prohlídek

0

ujetých kilometrů

0

dárkových sklenic

TESTIMONIÁL

 

„Dobrý deň do Kladna, chceme sa len poďakovať za vynikajúcu akciu do pivovaru Kocour. Ozaj perfektné aj po stránke marketingovej a prevádzkovej. Želáme veľa úspechov pri ďalších akciách KDS. Určite sa tejto akcie zúčastníme aj v budúcnosti. Pozdravujem „mladého“ vlakvedúceho a jeho priateľku. Veľké poďakovanie aj celému tímu KDS + rušňovodičovi vlaku“

                                                                                                                                                                                                                      Roman Kolibecký

 

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.