PREZENTACE MÁRY HOLEČKA

Přednáška ve vlaku

ZADÁNÍ

Nabízet tradiční věci – společnost UniCredit Leasing CZ, a.s., která si objednala vlakovou soupravu působí na trhu již více než čtvrtstoletí. V tomto směru máme ještě co dohánět. Ztráta několika let na trhu ovšem neznamená, že nejsem kvalitním spoluhráčem. Co je pro jiné obtížnou námahou je pro nás zábavou.

ZPRACOVÁNÍ

Požadavek klienta byl zcela jasný, uspořádat okruh začínající v hlavním městě, totožný s místem návratu, obohatit přednáškou osobnosti, která dokáže překonávat překážky nejen osobní, ale i matky přírody. Mára Holeček je jedním z nejúspěšnějších a nejzkušenějších horolezců současnosti, skalní lezec a pískař. Jako první Čech v historii získal hlavní cenu prestižního ocenění Piolet d’Or za prvovýstup alpským stylem jihozápadní stěnou jedenácté nejvyšší hory světa – Gašebrum I. Premiéru zažil i s přednáškou ve vlaku. Je to velice skromný člověk. My skromní nebudeme. Jsme schopni pro vás připravit technické zázemí k prezentaci nejen ústní, ale i na LCD monitorech. Naplánovali jsme okruh z Prahy trasou Posázavského Pacifiku, zařídili catering, nápoje a uvítací drink na perónu nádraží. Aby se klienti cítili příjemně, nechali jsme DJ pult obsluhovat profesionálního DJ´s.

ČÍSLA

0 0

železniční
vozy

0

hostů

0

ujetých kilometrů

0 0

prezentace

0 0

lahví

TESTIMONIÁL

„Velice děkujeme týmu společnosti Kladenská dopravní a strojní s. r. o. za uspořádání předvánoční akce pro naše klienty. Hlavním hostem byl jeden z nejúspěšnějších českých horolezců Mára Holeček, při jehož vyprávění, pohledu na zasněžené osmitisícovky a omrzlý obličej nám běhal mráz po zádech. Naštěstí jsme byli v teple a užívali si výborný catering, obsluhu a příjemnou atmosféru, která vládla po celou dobu jízdy z Prahy do Posázaví a zpět. Jako „třešnička na dortu“ nám byla umožněna prohlídka modernizované lokomotivy, která měla v den naší akce svou premiéru na kolejích. Málokomu se poštěstí takto netradiční zážitek.“

                                                                                                                                    RENATA VÍTKOVÁ, ředitelka korporátní pobočky, UniCredit Leasing CZ, a.s.

 

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.