PROTOKOLÁRNÍ VLAK

Prezentace nového produktu

ZADÁNÍ

Zažít předvánoční atmosféru ve vlaku? Společnost Hrochostroj vznikla v roce 2015 s cílem zaujmout na drážním trhu pozici silného partnera v oblasti těžké kolejové mechanizace. Ke konci roku 2019 jsme pro ně měli naplánovat okruh ve vlaku z Prahy – Smíchova.

ZPRACOVÁNÍ

Před svátky jsme měli milou povinnost. Souprava poskytla velice ráda své zázemí potřebné k představení a dynamické ukázce pracovního stroje D-HOB IV. společnosti Hrochostroj a.s. Poté přítomní absolvovali přibližně dvouhodinovou jízdu, kdy měli příležitost nejen poznat námi nabízené služby včetně rautu podávaného společností JLV, ale především diskutovat a pomalu se ladit do vánoční atmosféry. Z naší strany bylo dále potřeba zajistit adekvátní zázemí ve formě stanu, potřebného mobiliáře a produkční techniky.

ČÍSLA

0 0

železniční
vozy

0

hostů

0

ujetých kilometrů

0 0

stroj D-HOB IV

                    

          

0 0

kg roastbeefu

TESTIMONIÁL

„Pokud to můžu shrnout, bylo to skvělé, organizace, jídlo a pití. Ostatně tak, jak jsme u vás na zvyklí. Přeji vám, ať se vám celé společnosti v roce 2020 daří! Hlavně zdraví!“

                                                                                                                                                      MARTIN VARECHA, předseda představenstva, Hrochostroj a.s.

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.