RUMUNSKÝ BANÁT

Rádi se vracíme

ZADÁNÍ

Banát se stal každoroční výzvou. Již čtyřikrát jsme se pustili za dobrodružstvím a dvakrát se k nám připojil Honza Tuna.

ZPRACOVÁNÍ

Přípravy jsou náročné, jak pro organizátory akce samotné, tak pro dopravce (Kladenskou dopravní a strojní s.r.o.), který každým rokem skládá soupravu vozů. Máme již nějaký mustr, podle kterého jedeme. Nicméně každým rokem je třeba řešit spoustu papírování s průjezdem 3 zemí. Rádi bychom poděkovali všem, kteří se na palubu zážitkového vlaku vracejí. Banát není jen o vlaku, je především o původních českých obyvatelích, kteří v oblasti Eibenthalu našli nový domov. Kteří jsou natolik vlastenečtí, že doteď mluví krásným českým jazykem, kteří stále žijí pro nás již nemožným způsobem života a kteří nás každoročně vítají a starají se o nás – o nás návštěvníky.

ČÍSLA

0 0

železniční
vozy

0

hostů

0

ujetých kilometrů

0

účastníků v místě akce

0

dní na festivalu

TESTIMONIÁL

„Čekal jsem, že to bude veliký. Ale nečekal jsem, že až takhle dobrý. Banát začal už na Smíchově a my všichni jsme byli rozjetí, ještě, než jsme přejeli Vltavu. Až do této cesty jsem netušil, co všechno je ve vlaku možné. Bylo to tak dobré, že těch 20 hodin cesty mně nakonec přišlo krátkých a klidně bych jel dál. Fakt pecka :-), Honza“

                                                                                                                                                                                                                 JAN TUNA, novinář – publicista

 

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.