SVATBA

Ve vlaku i mimo vlak

ZADÁNÍ

Užijte si svůj den naplno, starosti a zodpovědnost nechte na nás. Na detailu nám záleží. Budoucí novomanželé nás oslovili s přípravou svatebního dne od jeho počátku do samého konce.

ZPRACOVÁNÍ

Svatební veselí má své tradice, rituály a požadavky. Již před samotným svatebním obřadem byla potřeba zajistit spousta detailů, které k samotnému dni samozřejmě patří: pozvánky, dekorativní prvky, štítky, doplňky. Ve svatební den probíhala příprava a plánování akce/akcí na třech místech. Zajistili jsme matrikářku a obřad, který proběhl v Uhelném mlýně. S tím související catering v místě, DJ, květinovou výzdobu, kadeřnici, vizážistku, kameramana, fotografa, přípitek. Po samotném obřadu se novopečení manželé přesunuli včetně svých hostí do vlaku, který je dovezl do Nižbora. Logisticky jsme vyřešili přesun vozidel pozvaných hostí. Vlak jsme nazdobili, uvnitř se postarali o občerstvení, nápoje a především zábavu. Na novomanžele byly přichystány první chytáky k pobavení nejen jich samotných. Mezitím se na třetím místě připravovala obsluha na příjezd celé skupiny. Tady již probíhal klasický posvatební rej. Postarali jsme se o přivítání, nápojový i jídelní lístek, muziku, výzdobu, taneční parket, dary, dekorace a zábavu, samozřejmě. Ohňostroj byl tou poslední tečkou, kterou jsme oficiálně zakončili naše aktivity.

ČÍSLA

0 0

organizátorky

0

hostů

0

místa

0

slz dojetí

0

petard ohňostroje

TESTIMONIÁL

„Chtěli bychom touto cestou vyjádřit poděkování a obdiv nad perfektně provedenou a zorganizovanou akcí, kterou byla naše svatba. KDSka nám ušetřila spoustu starostí a času. Naši svatbu zajistili na klíč od výběru netradičního místa obřadu až po následný přesun zážitkovým vlakem do restaurace, kde dále probíhal pozdní slavnostní oběd a večerní program završený ohňostrojem. Celý svatební den se tak stal silným zážitkem pro nás, ale především pro všechny přítomné hosty… mohu jen doporučit… je vidět, že svatby nemusejí probíhat zažitě a obyčejně na úřadě nebo v kostele…“​

                                                                                                                                                                                                         TEREZA A MICHAL, Novomanželé

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.