VÁNOČNÍ VEČÍREK

Vyjel s námi učitelský sbor

ZADÁNÍ

Také rádi činíte radost druhým? Vedení 6. Základní a Mateřské školy z Mladé Boleslavi nás požádalo, abychom jako překvapení vypravili vlak pro jejich kantory. 

ZPRACOVÁNÍ

Cílem celé plánované akce, bylo poděkovat kolegům a odměnit je za rok tvrdé práce. Většina z nich neměla tušení, co je čeká. O to je plánování z pohledu eventové agentury zábavnější. Vlak vyjel z Mladé Boleslavi do Dětenic a zpět. V Bakově nad Jizerou proběhlo oficiální přivítání, na které jsme připravili přípitek. Zajistili jsme teplý i studený raut a postarali se o obsluhu, která byla během celé jízdy kolektivu podporu. Třešínkou na dortu byla tradiční diskotéka. A když je dobrá nálada, tak se i tancuje. Učitelský sbor nás v tomto bodě ve štychu nenechal

ČÍSLA

0 0

železniční
vozy

0

hostů

0

ujetých kilometrů

0

přípitků s bublinkami

0 0

velká jízda

TESTIMONIÁL

Ještě jednou děkujeme za zajištění služeb. Bylo to super, všichni zaměstnanci měli tento výlet jako překvapení a nevěděli, co je čeká. Zábava se postupně rozjela, došlo i na tancování. Naprostá spokojenost byla nejenom s přichystaným studeným i teplým bufetem, ale i s komunikací a domluvou s posádkou. Cestou z Dětenic jsme si zahráli společně také bingo. Po výstupu v cílové stanici byli všichni nadšeni.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                LUKÁŠ KREJČÍK, 6. Základní a Mateřská škola – zástupce ředitele

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.