ZÁŽITKOVÝM VLAKEM DO DĚTENIC

Originální vánoční večírek

ZADÁNÍ

Zaměstnance je potřeba odměnit, nejčastěji před Vánocemi, že? Společnost OXXO PIPE s.r.o. je výhradně český výrobce produktů pro flexotiskový a ofsetový segment polygrafického průmyslu a pro své zaměstnance naplánoval výlet do Dětenic.

ZPRACOVÁNÍ

Akce pro nás byla velice zajímavým experimentem. Propojili jsme dva druhy železniční dopravy. Hosté nastupovali v Jablonci, odkud jsme zajistili dopravu historickou tramvají na úzkorozchodném kolejišti. Připravili jsme pro ně překvapení ve formě praktických minibalení frizzante v plechovkách. V Liberci přestoupili do zážitkového vlaku. Od začátku až do konce jeden zážitek za druhým, takový byl požadavek. Ve vlaku zaměstnance přivítal DJ, který se o hosty staral po celou dobu jízdy. Pro hosty jsme objednali speciálně vybraná vína, na palubě vlaku připravili originální catering. Zábava byla bujará a překvapení nebylo stále dost. Ve velkoprostoru byla přichystána degustace rumů. Vlakem neprocházel průvodčí nýbrž kouzelník, který nenechával hosty v klidu. Rozčarování nebralo konce, protože v Dětenicích čekala hosty peprná show zaměstnanců krčmy. Program byl nabitý… hosté spokojení. Dovezli jsme je bezpečně do cílové destinace.

ČÍSLA

0 0

železniční
vozy

0

hostů

0

ujetých kilometrů

0 0

kouzelník

0

druhů rumu 

TESTIMONIÁL

„Využili jsme zážitkový vlak jako součást firemního vánočního večírku. Od KDS (Kladenské dopravní a strojní) jsme měli program zařízený kompletně na klíč (cesta zážitkovým vlakem, program a večeře v krčmě Dětenice a cesta vlakem zpět). Byli jsme spokojeni jak s kvalitou komunikace a organizace, tak se samotným zážitkem, kterým cesta tímto vlakem bezpochyby je (na palubě vlaku jsme se pobavili při degustaci rumů, žasli jsme při pozorování práce kouzelníka Martina Kellmana a pochutnali jsme si na připraveném občerstvení). Využití těchto služeb KDS tedy můžeme jen doporučit. OXXO PIPE s.r.o.“

                                                                                                                                                                              ONDŘEJ DĚDIČ, odborný asistent, OXXO PIPE s.r.o.

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.