Vánoční večírek v pivovaru Kocour Varnsdorf

Třikrát a dost!? Tak to u tohoto klienta rozhodně neplatí! Jsme rádi, že jsme mohli již počtvrté uspořádat pojízdný vánoční večírek pro partu obchodních partnerů. Tentokrát jsme se s naší vlakovou soupravou vydali z Mostu do Varnsdorfu a pro cestující jsme zařídili kompletní program včetně cateringu. Během cesty do cílové destinace byl všem k dispozici teplý raut, ve kterém nechyběly hovězí líčka či gratinované brambory. Na baru si cestující mohli dopřát sklenku dobrého vína, točené pivo, ale i něco ostřejšího.

A aby těch dobrot nebylo málo, ve Varnsdorfu čekal další raut. Nejlepší na naší dvouhodinové zastávce jistě bylo skvělé pivo v oblíbeném pivovaru Kocour.

Při zpáteční cestě party pokračovala v plném proudu a všichni se skvěle bavili. Samozřejmě jsme naše cestující nenechali strádat, k dispozici jim po celou cestu bylo pestré občerstvení, na baru jim usměvavá obsluha plnila skleničky. Nechyběla ani hudba na přání a záře profesionálních reflektorů. Celá akce se opět vydařila a my se těšíme na další setkání!