CATERING MOTORÁK

Nedovedeme si představit event bez dokonalé nabídky gastronomických zážitků, které ochromí nejen váš zrak, ale především chuťové pohárky. Dbáme na to, aby portfolio cateringových služeb bylo maximální kvality, jedinečné chuti a zanechalo ve vás milou vzpomínku.

BISTRO NAPROTI

Bistro Naproti je společnost, která nás a potažmo i vás spolehlivě vybaví na cestu. Naši klienti uspokojí své chuťové buňky lákavými wrapy, delikatesními sendviči, bagetami i burgry. Jaké druhy zvolíte, je jen na vás. Reference nejen naše, ale i místní klientely, jsou kladné.

GURMÁN KLUB KAMENNÉ ŽEHROVICE

Je český výrobce lahůdek, salátů, pomazánek a aspikových specialit. Cílem společnosti je udržet vysokou kvalitu svých výrobků, služeb a dbát na maximální spokojenost zákazníka. Při výrobě jsou používány pouze kvalitní a prověřené potravinářské suroviny. A právě ty servírujeme ve vlaku vám.

BAGETERIE BOULEVARD

Rychlé občerstvení pro náročné. V dnešním uspěchaném světě nabízí bageterie kromě čerstvě plněných baget, pečených brambor Patatas, polévek, jogurtů výjimečný chuťový zážitek, na který čekáte dlouho a vychutnáváte si jej všemi smysly. Takového blaha můžete snadno dosáhnout i s námi.

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.