DOPROVODNÝ PROGRAM

Program celé akce připravíme dle požadavku nebo přijdeme s vlastními nápady. Výzev se rozhodně nebojíme.  Máme bohaté zkušenosti s kompletní produkcí, s přípravou itineráře celého dne nebo dní. Vypravujeme vlaky pro menší i větší skupiny osob.

DEGUSTACE VÍN, PÁLENEK, KVALITNÍCH RUMŮ

Dopřát si odpočinku, prožít si vlastní rituál v příjemném a klidném prostředí. Odvezeme vás a vaše přátele do sklípku, palírny nebo výrobny. Nechte se hýčkat chutí nejlepších a kvalitních českých vín, aromatem luxusních rumů či výbornou pálenkou. Takový zážitek, řízenou degustaci, vám rádi dopřejeme i přímo v soupravě nebo na vybraném nádraží. Dozvíte se více o historii, proniknete do tajů výroby, ochutnáte prvotřídní produkty.

NÁVŠTĚVY PIVOVARŮ

Odvezeme vás na prohlídku pivovaru, poznáte jedinečný příběh piva, budete mít šanci ochutnat čerstvě uvařený mok. Potěšíme i velmi náročné návštěvníky. Milovníky historie neochudíme o informace vztahující se k výrobě, skladování, naopak provedeme je sklepy, vyzkouší školu čepování či se pokochají funkčními nebo statickými modely.

KOUZLA A ČÁRY

Kouzelník – performer – iluzionista Robert Fox, který během show propojuje psychologii, moderní iluze, napětí, humor a především uvolněnou, akční a inteligentní zábavu. Svým programem nadchne zaměstnance i jakékoliv jiné dospělé, zapomenete na své starosti a budete si lámat hlavu, jak to „sakra“ dělá. Netradiční kouzelnická vystoupení, ve kterých spojuje humor s kouzly a magií, jsou založena převážně na interakci s divákem.

PARTY PROGRAM

Vystoupení umělců na firemních i soukromých akcích, dětských oslavách nebo na narozeninové párty. Ve spolupráci se společností Party program pod vedením pana Lukáše Vláčila, vytvoříte i vy vaši akci unikátní. Široké portfolio aktivit, které uvedou účastníky do varu jako: ohňová show, postavy na chůdách, blázniví číšníci, živé sochy, malování na obličej, klauni, žongléři a další.

FOTOKOUTEK

Bláznivé fotky, bláznivé vzpomínky na jedinečnou jízdu. Fotokoutek se hodí na každý event. Malý ateliér, kde naleznete spousty dekorativního příslušenství, jenž okamžitě zachytí a vytiskne fotografie vás a vašich přátel. Vyberete si pozadí, stanovíte si případně témata, zkontrolujete aranžmá a odnesete si s sebou čerstvou vzpomínku.

BARMANSKÁ SHOW

Koktejly, oblíbené barmanské triky, vynikající koordinace pohybů, postřeh – i vaše akce může být jedinečná a nezapomenutelná. Vtáhneme vás do děje, sami si namícháte oblíbený drink. Přední barmani, účastníci mnoha barmanských soutěží zpestří firemní i soukromou oslavu.

TANEČNICE A HOSTESKY

Profesionální tanečnice, atraktivní ženy, které podpoří vaše obchodní jednání či společenské setkání. Dámy, které oplývají organizačními a jazykovými dovednostmi, které na přání jednotně oblékneme, které přispějí k hladšímu průběhu plánovaného eventu.

BRAZILSKÁ BUBENICKÁ SHOW

Jedná se o orchestr složený z bubeníků a perkusistů, který určitě nepřeslechnete ani nepřehlédnete. Jak v zimě, tak v létě vás nabijí pozitivní energií pocházející ze slunných oblastí nejen Brazílie. Připomenou vám rytmy samba reggae, samba batucada, maracatú, timbalada, rumba, afrosamba a jiné. Víří vody nejen české hudební scény. Show rádi povýší na vyšší úroveň přizváním brazilských tanečnic.

BŘIŠNÍ TANEC

Chcete se ponořit do mystických časů dávného orientu, spatřit krásné břišní tanečnice, světelnou show, hru s šátky a romantický či naopak dráždivý tanec, který vám nedá spát? Připravte se na chvilky žhavých rytmů bubeníků, exotické kostýmy a pohyby částí těla, které leckdo z nás netušil, že rozhýbat lze.

STŘELNICE

Venkovní střelnice nacházející se v krásném prostředí obce Libušín nedaleko Kladna. Naleznete zde tři prostorná nezávislá střeliště s proměnlivou dálkou střelby. V každém muži je odmala voják se zbraní v ruce. Dobrodružství na střelnici by si ovšem neměly nechat ujít ani ženy. Instruktoři vás proškolí, na vás už je, jak se s dávkou adrenalinu a vzrušení poperete.

MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ

Ani děti nepřijdou zkrátka. Vykouzlíme z našich malých ratolestí zvířátka, oblíbené hrdiny, princezny či strašidla. Ozdobíme je ornamenty a dopřejeme jim být tím, kým by si přály být.

BMX SHOW

Exhibice těch nejlepších, originální show na kole. Speciálně konstruovaná (mnohdy upravená) jízdní kola, relativně mladý sport a sportovci, jež bravurně ovládají techniku a předvedou vám extrémní kousky, při kterých vás bude mrazit.

SEGWAYE

Osobní přepravník – segway – přijměte výzvu a užijte si spoustu zábavy. Dvoukolový elektrický dopravní prostředek, využívající dynamické stabilizace ke svému pohybu. Ovládáte jej náklonem těla, díky nejmodernějším technologiím a intuitivnímu ovládání není potřeba žádných speciálních dovedností.

TANDEMOVÉ SESKOKY

Od konce března do konce října můžete překročit svou komfortní zónu nebo nechat své kolegy, klienty, zaměstnance vyplavit adrenalin tandemovým seskokem. I takovou parádu vám dopřejeme. Profesionálně, bezpečně, s instruktorem, který vás na zemi proškolí.

KARAOKE

Stále populární a žádaný způsob diskozábavy. Bohatý repertoár, nahrané verze českých, anglických i slovenských písní. Běžící klip s podpůrným textem skladby zbarvující se v momentě, kdy máte zpívat. Staňte se hvězdou, staňte se vaším oblíbeným interpretem.

KARIKATURISTA

Povzneste se a nebojte se si udělat legraci ze sebe samých. Domů si odnesete originální dárek. Rychlokreslení přivede přihlížející do dobré nálady a spolehlivě přítomné překvapíte.

 

VZDUŠNÁ AKROBACIE

Akrobacie na šálách je netradičním vzdušným uměním, kdy performeři předvádějí dechberoucí kreace na několik metrů dlouhých šálách. Vizuálně poutavá show, plná adrenalinu a přesto půvabná. Nepopsatelný zážitek, který rádi zařadíme do programu.

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.