KONFERENCE

organizace a zajištění

ZADÁNÍ

Naše Parketa nejsou jen vlaky, ale i organizace a zajištění odborných seminářů a konferencí na klíč. ŽESNAD.CZ, je spolek sdružující nákladní železniční dopravce v České republice, kteří dnes reprezentují téměř 92 % trhu nákladní železniční dopravy v ČR.

ZPRACOVÁNÍ

Organizace konference má svá pravidla. Nejenže je třeba najít zázemí, kde bude probíhat samotná konference, ale kde také mohou pozvaní účastníci přespat. Každým rokem narůstá počet hostí a je třeba reflektovat jejich počet. Protože pořádáme konferenci již třetím rokem, pilujeme i detaily, které nám usnadní přihlašování. Letos jsme spustili vlastní online rezervační systém. Konferenci zaštiťujeme technicky, administrativně i logisticky. V místě je připraveno zázemí s nasmlouvanou produkční agenturou, catering po celou dobu konané akce, doprovodný program (nejčastěji vhodná degustace), hostesky i upomínkové předměty. Letos proběhl již 4. ročník a těšíme se na další.

ČÍSLA

0

hostů

0

přednášek

0 0

ministr dopravy

0 0

hotely

0 0

dny

TESTIMONIÁL

„…řekl bych špičkový servis a podle slov řady účastníků to byla nejlepší letošní československá a možná i středoevropská konference, na což jsme v @zesnad_cz náležitě pyšní. Romano a spol. za nás velké díky! Na jaře to vylepšíme streamem 😉“

                                                                                                                                                                                                        OLDŘICH SLÁDEK, CEO ŽESNAD.CZ

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.