NETRADIČNÍ ZÁŽITKOVÁ JÍZDA

aneb kdo hýbe Českem

ZADÁNÍ

V září roku 2019 jsme měli připravit okruh ve vlaku pro platformu Helas, která propojuje až 3000 podnikatelů ročně v projektech, které založili. Takovou příležitost jsme jako účastnící platformy po dva roky měli i my, a proto jsme se vzájemně dohodli spojit na jedno odpoledne naše podnikání na palubě zážitkového vlaku.

ZPRACOVÁNÍ

Společně jsme stvořili event na klíč. Dohodli jsme se na spolupodílu při tvoření akce. Agentura Helas dodala catering a zajistila ochutnávku vín a produktů privátních pivovarů. My jsme naplánovali okruh, zajistili technickou podporu a zázemí pro plánované rozhovory tří pozvaných hostí. Zábava měla probíhat v neformálním duchu – pozvánky jsme připravili v požadované grafice. Zajistili jsme podkres, který hrál po celou dobu jízdy ve všech vozech a na upevněných LCD monitorech pouštěli prezentace, které představili samotné přednášející a jejich společnosti.

ČÍSLA

0 0

železniční
vozy

0

hostů

0

ujetých kilometrů

0 0

pivovary

0

lahví vína

TESTIMONIÁL

„Děkuji celému týmu KLADENSKÉ DOPRAVNÍ A STROJNÍ s.r.o. za jeho velmi profesionální a kvalitní přístup k práci, díky němuž je možné doslova „vyjet“ z pracovního koloběhu a „zajeté“ každodenní rutiny. Neformální, a přitom zcela komfortní setkání, které jsme měli možnost zažít v zážitkovém vlaku společnosti KDS se neodmyslitelně zapsalo do naší paměti. Umožnilo totiž netradiční setkání s podnikatelskými osobnostmi, které hýbou nejen Českem, ale hrají prim v rámci celé Evropy.“

                                                                                                                                                                      VERONIKA KRNÁČOVÁ, manažer projektu, Helas s.r.o.

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.