sobota 15.6.2024

50 + 50 = 100

V této sestavě Vám představujeme rovnici, která není pouze o číslech, ale o dvou neuvěřitelných volech a jejich nezapomenutelném životním milníku. Už nějaký ten pátek to spolu táhnou a tak se rozhodli ty letokruhy na svém tacháči spojit a oslavit to společně.

Je mi tedy dohromady 100 – sto let, sto kilo živé váhy, stovky zkušeností, stovky nápadů…

JÍZDNÍ ŘÁD

NÁŠ TIP NA DÁREK?

Vaše přítomnost je tou největší radostí! Radek a Pepa mají vše, co by si mohli přát, a nejkrásnější dar, který jim můžete nabídnout, je společně s nimi oslavit a zapijet tu úctyhodnou stovku v dobré náladě a s přáteli u jednoho stolu!

Pokud i přes to všechno cítíte, že byste jim rádi něco věnovali, necháme to zcela na vašem uvážení. Neexistuje žádný seznam přání, jen možnost být součástí této nezapomenutelné události.

Nemusíte hledat v obchodech, stačí, když vyplníte naši registraci a připojíte se k oslavě, kde si společně užijeme každý vzácný okamžik. Nechte nám své jméno, a my se postaráme o zbytek – včetně skvělé atmosféry, dobrot a točeného piva!

Ubytování

Pro naše přespolní hosty doporučujeme ubytování v hotelu Step. Hotel se nachází v blízkosti nádraží Praha Libeň, což usnadní vaši cestu.

Hosté z Kladna mohou pohodlně dorazit na kladenské nádraží – pokud to zvládnou!

Umíme zajistit vše, počasí nám trochu drhne. Právě proto jedeme vlakem a až tam dorazíme, tak budete taky pod střechou. Jako počítáme s tím, že bude svítit sluníčko, takže můžete vystrčit nos i ven.

Žádný hogo fogo, takže se voblíkněte, tak jak se cítíte v pohodě.

PROGRAM OSLAVY

Připravte se na večer plný smíchu, přátelství a nečekaných zvratů! Jak sami víte, naše parta nikdy nezklame, když jde o humor a legraci. Můžete očekávat večer, kde nudné chvilky nemají šanci!

Tajemství večera: Zůstaňte s námi ve střehu, protože program je obestřen tajemstvím, které bude odhaleno krok za krokem. Překvapení čekají na každém rohu – a nejen na vás, naši milovaní hosté, ale také na oslavence samotné. Radek a Pepa budou hvězdami večera, které čekají zábavné a nečekané okamžiky.

Pamatujte, že nejlepší překvapení jsou ta, o kterých se nedočtete na internetu. Přijďte a zažijte je s námi!

ONLINE REGISTRACE

Pokud se rozhodnete přijet na tuto nezapomenutelnou událost vlastním vozidlem, rádi bychom vás informovali, že přímo v areálu není možné parkovat. Prosíme, abyste své vozy nechali mimo prostor oslavy, ideálně na doporučených parkovištích nebo v okolí, kde není narušen provoz ani přístup k areálu.