POŘÁDNÁ MAŠINA

DOPROVODNÝ PROGRAM
CATERING
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

  „VE VLAKU TO ŽIJE!“

  • Přistavíme kompletně připravený zážitkový vlak s počtem vagonů odpovídajícím počtu klientů na vámi určené místo po celé České a Slovenské republice. Současně je možné vlak vypravit i z průmyslových vleček.
  • Zajistíme veškerou organizaci, plán akce, catering a doprovodný program.
  • Postaráme se o hudební produkci v soupravě i mimo ji (DJ, koncert, diskotéka ve vlaku).
  • Připravíme kompletní celodenní/celovečerní program pro vaši skupinu.
  • Cestu vlakem lze koncipovat jako okruh bez konkrétního cíle nebo naplánovanou trasu do místa zájmu.

…UŽIJTE SI VLAK, CO TO JDE!

Specifikace vozů:

Vozy jsou vybaveny audio a video systémem, jehož součástí jsou LCD televizory pro prezentace. Audio systém umožňuje propojení všech vozů a je možné uskutečnit komentované prezentace bezdrátovými mikrofony. Vše lze využít i mimo soupravu vlaku. Vozy jsou díky elektrocentrále zcela nezávislé na místě odstavení. Soupravu je možné řadit v případě potřeby do běžných vlaků osobní přepravy. Dva vozy jsou vybaveny kuchyní se zázemím pro přípravu jídel. Bistro vůz disponuje velkoprostorem s barem, kde je možné připravit catering, popř. diskotéku, ochutnávku vín, rumů, prezentace společnosti apod. a jsou zde i místa na sezení (24 osob). Druhý vůz disponuje kuchyní, zasedací místností a 7 kupé (56 sedících osob), lze provést i lůžkovou úpravu pro 28 osob (kupé pro 4 osoby). Třetí vůz disponuje kuchyní, VIP kupé a 7 kupé (56 sedících osob), lze provést i lůžkovou úpravu pro 28 osob (kupé pro 4 osoby). Čtvrtý vůz disponuje 9 kupé (72 sedících osob), lze provést i lůžkovou úpravu pro 54 osob (kupé pro 6 osob, popř. pro 4 osoby). Pátý vůz disponuje prostorem pro posezení a 5 kupé (40 osob na sezení). 

Celková kapacita soupravy v maximální výši pěti vagonů je 248 míst na sezení.  

Kapacita cestujících není limitujícím faktorem, přizpůsobíme se Vašim požadavkům. Ke každé akci přistupujeme individuálně, náš profesionální tým se výzev nebojí. 

Vozy jsou deponované v Praze na Zličíně, kde si je můžete po předchozí domluvě prohlédnout. Jejich interiéry Vám přiblíží naše virtuální prohlídky: https://www.event-zazitkovyvlak.cz/virtualni-prohlidky/ 

NAPIŠTE NÁM

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.