Pořádná mašina

Doprovodný program

Catering

Virtuální prohlídka vlaku

  • Přistavíme kompletně připravený zážitkový vlak s počtem vagonů odpovídající počtu klientů na Vámi určené místo po celé České a Slovenské republice. Současně je možné vlak vypravit i z průmyslových vleček.
  • Zajistíme veškerou organizaci, plán akce, catering a doprovodný program.
  • „Ve vlaku to žije!“ Postaráme se o hudební produkci v soupravě i mimo ji (DJ, koncert, diskotéka ve vlaku…).
  • Připravíme kompletní celodenní/celovečerní program pro Vaši skupinu.
  • Cestu vlakem lze koncipovat jako okruh bez konkrétního cíle nebo naplánovanou trasu do místa zájmu.

…Užijte si vlak, co to jde!

Specifikace vozů:

Společnost Kladenská dopravní a strojní s.r.o. pronajímá 2-3 vozovou soupravu, která pojme až 140 účastníků akce. Kapacita cestujících není ovšem limitujícím faktorem. Profesionální tým se výzev nebojí. I velkým skupinám dopřejeme event s pronajatými vagóny. Vozy jsou vybaveny audio a video systémem, jehož součástí jsou LCD televizory pro prezentace. Audio systém umožňuje propojení všech vozů, lze tak uskutečnit komentované prezentace bezdrátovými mikrofony. Vše je plně funkční i mimo soupravu vlaku. Vozy jsou díky elektrocentrále zcela nezávislé na místě odstavení. Soupravu je možné řadit v případě potřeby do běžných vlaků osobní přepravy. První z vozů je vybaven kuchyní se zázemím pro přípravu jídel a současně zahrnuje 7 kupé (56 sedících osob). Druhý disponuje velkoprostorem, kde je možné připravit catering, popř. diskotéku, barem a jsou zde místa k sezení (24 osob). Třetí vůz disponuje kuchyní, konferenční místností a 7 kupé.

Vozy máme deponované v Praze na Zličíně, kde si je můžete po předchozí domluvě prohlédnout.


Napište nám

Kladenská dopravní a strojní s.r.o. jako správce zpracovává Vaše níže uvedené osobní údaje. Můžete se na nás obrátit na kontaktech uvedených na stránce Zásady zpracování osobních údajů.

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou Vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů.

Přepravní řád společnosti ke stažení.

Sídlo společnosti:

Kladenská dopravní a strojní s.r.o.
Wolkerova 2766
272 01 Kladno

IČ: 28170679
DIČ: CZ28170679

www.event-zazitkovyvlak.cz

Kontakty:

tel.: +420 312 285 333
mobil: +420 777 794 421
michaela@event-zazitkovyvlak.cz

Kladno (areál MTH-SOLVENT)
zobrazit na mapě