REFERENCE

"Využili jsme zážitkový vlak jako součást firemního vánočního večírku. Od KDS (Kladenské dopravní a strojní) jsme měli program zařízený kompletně na klíč (cesta zážitkovým vlakem, program a večeře v krčmě Dětenice a cesta vlakem zpět). Byli jsme spokojeni jak s kvalitou komunikace a organizace, tak se samotným zážitkem, kterým cesta tímto vlakem bezpochyby je (na palubě vlaku jsme se pobavili při degustaci rumů, žasli jsme při pozorování práce kouzelníka Martina Kellmana a pochutnali jsme si na připraveném občerstvení). Využití těchto služeb KDS tedy můžeme jen doporučit. OXXO PIPE s.r.o."
ONDŘEJ DĚDIČ
odborný asistent, OXXO PIPE s.r.o.
"Velice děkujeme týmu společnosti Kladenská dopravní a strojní s. r. o. za uspořádání předvánoční akce pro naše klienty. Hlavním hostem byl jeden z nejúspěšnějších českých horolezců Mára Holeček, při jehož vyprávění, pohledu na zasněžené osmitisícovky a omrzlý obličej nám běhal mráz po zádech. Naštěstí jsme byli v teple a užívali si výborný catering, obsluhu a příjemnou atmosféru, která vládla po celou dobu jízdy z Prahy do Posázaví a zpět. Jako „třešnička na dortu“ nám byla umožněna prohlídka modernizované lokomotivy, která měla v den naší akce svou premiéru na kolejích. Málokomu se poštěstí takto netradiční zážitek."
RENATA VÍTKOVÁ
ředitelka korporátní pobočky, UniCredit Leasing CZ, a.s.
"Pokud to můžu shrnout, bylo to skvělé, organizace, jídlo a pití. Ostatně tak, jak jsme u vás na zvyklí. Přeji vám, ať se vám celé společnosti v roce 2020 daří! Hlavně zdraví!"
MARTIN VARECHA
předseda představenstva, Hrochostroj a.s.
"Motoráčkem z Kladna do Železničního muzea v Lužné u Rakovníka a zpět S nadšením doporučuji oslavu narozenin v motoráčku firmy KDS Kladno. Profesionální přístup s přátelským nádechem provázel akci od prvotní poptávky až po návrat do železniční stanice Kladno. Zaměstnanci vyšli vstříc každému mému přání a dobře poradili ve chvíli rozhodování. Kdo má rád netradiční chvíle plné zábavy, ať neváhá vyzkoušet takovou jízdu! Díky za zážitek, Iva Chudobová"
IVA CHUDOBOVÁ
oslavenkyně
"Děkuji celému týmu KLADENSKÉ DOPRAVNÍ A STROJNÍ s.r.o. za jeho velmi profesionální a kvalitní přístup k práci, díky němuž je možné doslova „vyjet“ z pracovního koloběhu a „zajeté“ každodenní rutiny. Neformální, a přitom zcela komfortní setkání, které jsme měli možnost zažít v zážitkovém vlaku společnosti KDS se neodmyslitelně zapsalo do naší paměti. Umožnilo totiž netradiční setkání s podnikatelskými osobnostmi, které hýbou nejen Českem, ale hrají prim v rámci celé Evropy."
VERONIKA KRNÁČOVÁ
project manager, Agentura Helas, s.r.o.
"6.9.2019 naše společnost Generace bez hranic. z.ú. na základě nabídky Kladenské dopravní a strojní, pořádala zájezd motoráčkem na Karlštejn. Zájezd nejen splnil očekávání, ale musím napsat, že očekávání předčil. Motoráček byl na nádraží v Kladně přesně v čas a my jsme s velmi příjemnou průvodkyní paní Míšou a stejně příjemným strojvůdcem vyjeli. Cesta byla delší, ale to nebyla chyba, bylo to lepší. Projížděli jsme pěknou českou krajinou a na nádraží v Karlštejně jsme byli v plánovaný čas. Po obědě a prohlídce hradu jsme pohodlně došli na nádraží a jeli zpět do Kladna. Počasí se vydařilo, vládla dobrá nálada – výlet se povedl a velký podíl na výsledku měla pohodlná a příjemná doprava – vláčkem motoráčkem Kladenské dopravní a strojní společnosti."
MARIE PALKOVÁ
organizátorka, Generace bez hranic, z.ú.
"Čekal jsem, že to bude veliký. Ale nečekal jsem, že až takhle dobrý. Banát začal už na Smíchově a my všichni jsme byli rozjetí, ještě než jsme přejeli Vltavu. Až do této cesty jsem netušil, co všechno je ve vlaku možné. Bylo to tak dobré, že těch 20 hodin cesty mně nakonec přišlo krátkých a klidně bych jel dál. Fakt pecka :-), Honza"
JAN TUNA
novinář, publicista
"S firmou KDS organizujeme již čtvrtým rokem cestu na festival Banát do Rumunska. Spolupráce je velmi přátelská a profesionální. Po těch letech se dá říci, že plujeme na jednom vlaku :-). Společnost KDS vřele a rádi doporučujeme."
JAN DUBEN
organizátor, Festival Banát
"Spolupráce na akci ŽiWELL Expres byla výborná. Kladenská dopravní a strojní s.r.o. rozumí induviduálním potřebám zákázníků a je velice flexibilní. Na každém ze zaměstnanců je znát vášeň pro vlaky a to se odráží na kvalitě jejich práce. Děkuji za spolupráci a těším se na další. "
ALBERT FIKÁČEK
dobrodruh
"Se společností KDS jsme v prosinci 2018 prožili mimořádné odpoledne a skvělý večer. Poslední Vánoce jsme se v naší firmě rozhodli oslavit trochu jinak a pokud možno zábavněji, než jsme byli doposud zvyklí. Ano, dobré jídlo a pití je vždycky základem každé dobré oslavy. Ale nám už jaksi chyběl nějaký nový impuls, pověstná třešnička na dortu. Když jsme přemýšleli, jak oslavu zorganizovat, získali jsme dobré reference na firmu Kladenská dopravní a strojní s.r.o.. A po vzájemném oťukávání jsme se rozhodli využít jejich služeb v oblasti zážitkových vyjížděk vlakem mimo Prahu. Rozhodnutí spojit se se společností KDS rozhodně nelitujeme. Ze široké škály nabídek jsme zvolili pro nás tu nejoptimálnější variantu a vyrazili jsme jednoho pátečního odpoledne z Hostivice do Velkých Popovic. První překvapení nás čekalo již na hostivickém nádraží. Lokálka označená logem a názvem naší společnosti nás všechny velmi mile překvapila. Rovněž délka cesty, které jsme se spíše obávali, se ukázala spíše krátkou. Vidět Prahu z perspektivy místních, vedlejších tratí, které pro nás KDS předem zajistila a kudy vedla malebná cesta do Popovic, to je naprosto unikátní zážitek. Kdyby na palubě našeho vlaku nedošlo šampaňské, asi by se mnohým z nás ani nechtělo vystoupit. Prohlídka pivovaru Velké Popovice nás rovněž nadchla. Kloubouk dolů, přátelé. Můžeme být na české pivovarnické umění právem hrdí. Vřele doporučujeme všem, kteří to ještě neviděli. České pivo není jen Plzeň nebo Budvar !!!! Přiléhající pivovarská restaurace Kozlovna nás na závěr přivítala svou osobitou atmosférou, skvělým pohoštěním i příjemnou obsluhou. Cesta zpět vlakem nám utekla, bohužel, strašně rychle. Ještě dnes, po několika měsících, vzpomínáme na vydařenou akci. Jsem přesvědčen, že se s KDS vydáme určitě ještě na další objevitelskou výpravu, jestli tedy budou mít nějaký volný termín 🙂 Děkujeme a přejeme KDS hodně úspěchů v jejich podnikatelské činnosti !!!"
PETR ČÍŽEK
jednatel, Böllhoff, s.r.o.
"Moc ráda bych se s Vámi podělila o své dojmy z výletu zážitkovým vláčkem na Křivoklát, který společnost KDS realizovala jako zakázku naší školy. Už velmi příjemná byla samotná příprava akce. Bez problémů jste vyhověli všem našim požadavkům. Účastníci zájezdu, pedagogové a provozní zaměstnanci střední školy, si představovali jen velmi neurčitě, co je čeká, vedení školy se zas obávalo, zda státní svátek 8. květen je ten správný termín. Bylo moc fajn vidět ráno nastupovat 55 dětských i dospělých cestujících do motoráčku označeného naším logem. Od úplného počátku bylo vše naprosto skvělé. Příjemné prostředí vláčku, mňam bagety s kuřecími řízečky, teplé a studené nápoje všeho druhu. Báječná byla i stewardka, milý, leč profesionálně předpisový byl i „fíra“, který náš vláček svižně a bezpečně vedl po kolejích. Cesta úžasnou krajinou, poté prohlídka tajemného hradu Křivoklát, společné zážitky, příjemná, pohodová a veselá komunikace všech účastníků. Co více jsme si mohli od výletu zážitkovým vláčkem přát? Všichni účastníci to pojmenovali zcela konkrétně: příští jaro bychom rádi jeli znovu. Nadšení a spokojenost byly absolutní, budeme se těšit. Děkujeme moc paní Maňkošové za realizaci této akce a těšíme se na další společnou akci."
MGR. DANA KOLÁŘOVÁ
zástupkyně ředitele, výchovná poradkyně, SOŠ a SOU Kladno
"Děkujeme týmu KDS, který pro nás opět připravil akci v zážitkovém vlaku a tentokrát u příležitosti otevření lakovny naší společnosti ČMŽO, s. r. o. Naše hosty jsme pozvali do vinného sklepa ve Valticích a jak jinak se dopravit, než vlakem. Velmi povedená akce, jak ve vlaku, tak i ve Valtickém podzemí. Ještě jednou díky a zase někdy příště…"
PETR LOUCKÝ
vedoucí provozu - jednatel společnosti, ČMŽO Přerov
"Vánoční večírek ve vlaku KDS byl zcela mimořádným a netradičním zážitkem pro všechny kolegy v našem týmu. Celková organizace, doprovodný program i zábava ve vlaku byla perfetně zorganizovaná. Jako největší přínos hodnotíme zpětně to, že jsme všichni museli zůstat až do úplného konce, nikdo neměl možnost úniku a nejen to napomohlo k ještě lepší zábavě a utužení našeho pracovního kolektivu."
LUKÁŠ EDER
Business Development Manager, First Class Publishing a.s.
"Dobrý deň do Kladna, chceme sa len poďakovať za vynikajúcu akciu do pivovaru Kocour. Ozaj perfektné aj po stránke marketingovej a prevádzkovej. Želáme veľa úspechov pri ďalších akciách KDS. Určite sa tejto akcie zúčastníme aj v budúcnosti. Pozdravujem „mladého“ vlakvedúceho a jeho priateľku. Veľké poďakovanie aj celému tímu KDS + rušňovodičovi vlaku"
ROMAN KOLIBECKÝ
"Se společností KDS jsem se dostal prvně do kontaktu přes akci pro veřejnost. Jejich aktivitu v oblasti zážitkového cestování železnicí hodnotím vysoce kladně! Jedná se o výlety na velice zajímavá místa, kam bychom se bez tohoto dopravce zřejmě běžně nepodívali! Například Kladenský Industriál, Lomy Mořina, Čistička vod v Praze Bubenči – vážím si toho a obdivuji tuto práci. Nikdy jsem netušil, že u nich také budu moc jednou objednat „vlastní“ vlak pro soukromý výlet menší skupiny lidí. Jízda speciálním vlakem nadchla celou skupinu, přestože ne všichni jsou fandové železnice! Výlet měl punc výjimečnosti! Vše probíhalo dokonale – jízda na čas jako s větrem o závod. Proto letos plánuji krom účasti na dalších akcích KDS pro veřejnost, znovu objednat speciální vlak od KDS…doufám, že euforie a nadšení se bude opakovat 🙂 Děkujeme za profesionální služby! Zkuste si to také – objednat vlastní vlak!"
ONDŘEJ PEKÁREK
"Dne 13.10.2018 jsme uspořádali výlet zážitkovým vláčkem s Vaší společností z Prahy do Chyše a zpět. Cesta tam i zpět byla super a proběhla bez komplikací. Děkujeme za vaší vstřícnost při plánování výletu a oceňujeme ochotu a profesionalitu paní průvodčí a pana strojvedoucího. Celý vláček byl jen pro nás a to byl tedy parádní zážitek. Pronajmout si vlak s občerstvením, navštívit pak zámek a pivovar, projít se po okolí, to nebyl vůbec špatný nápad. Všichni jsme se dobře bavili a vládla velmi příjemná atmosféra. Brzy si to budeme muset zopakovat."
PETR PROKEŠ
referent poštovního provozu, SPU Praha 022
"Chtěl bych poděkovat KDS Kladno, ale hlavně všem zaměstnancům, kteří se podíleli na organizaci našeho zážitkového vlaku. Od prvního kontaktu při organizaci našeho výletu probíhalo vše na velice profesionální úrovni. Vše vyvrcholilo samotnou jízdou. Kdybych měl vše vypisovat, tak mě snad nestačí kapacita našeho e-mailového klienta. Všichni naši pozvaní hosté byli nadmíru spokojeni a velice kladně hodnotili, že jsme si pro zajištění zážitkového vlaku vybrali právě KDS Kladno. Až budeme příště pořádat zážitkový vlak, víme, že nemusíme dělat výběrové řízení, protože v této oblasti je KDS Kladno pro nás jednička. Ještě jednou děkuji za vše."
MARCEL VEISGÄRBER
vedoucí výrobního a obchodního úseku, Jaroslav VRAŠTIL Kovoobrábění
"Chtěli bychom velice poděkovat za pronájem vozu, který po celou dobu veletrhu ČRD 2018 sloužil jako konferenční a uvítací místo především našim klientům. KDS nám vůz nejen pronajala, ale v průběhu veletrhu zajišťovala i cateringové služby, hudební produkci a na závěr veletrhu pro nás připravila večírek s vystoupením Leoše Mareše. Byli jsme spokojeni a určitě to nebyla naše poslední akce s KDS…"
PETR LOUCKÝ
vedoucí provozu - jednatel společnosti, ČMŽO Přerov
"Chtěl bych všem moc poděkovat za pohodovou náladu, veselí, vydatnou pomoc. Byla radost s takovými lidmi pracovat a člověka to nabilo energií, a proto se už těším na příště… Děti byly malinko unavené a usnuly jako dřeva a dnes jsou plné dojmů. Jistě si mají o přestávce o čem i povídat. Dokázal bych vyjmenovat, co jednotliví dobrovolníci dělali, ale to by byl mail opravdu dlouhý! Děkujeme."
O.P. , KLADNO

DOMLUVTE SI SCHŮZKU

Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou vám k dispozici na stránce Zásady zpracování osobních údajů. Přepravní řád společnosti ke stažení.